2733
عنوان

اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1407 بازدید | 125 پست
نه این ماشین رو که میبینه خودش میاد کنار ولی از اوتیسم فقط همین علامت رو داشت

اگه فقط وقتی غریبه ها رو میبینه واکنش نشون نمیده ووقتی خودتون صداش میزنید واکنش داره علتش اوتیسم نیست بیشتر اضطرابه

حتما ببرش چرا که نه الان تشخیصهای الکی زیاد شده

پسر من هم اوتیسمه خفیفه خیلی بهتر شده

من 2سال کلنیک بودم امکان داره بچه ایشون آسپرگر باشه

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین پسرت اشاره با انگشت اشاره می‌کنه ؟ اینکه دستت رو بگیره ببره آب بدی اشاره نیست مهمترین مورد تشخی ...

و اینم بگم عموش تا پنج سال حرف نزد سه سالگی هم راه افتاد به نظرت مستونه مشکل ژنتیکی باشه

همسایه ما ۴ سالگی حرف زد چ ربطی به اوتیسم داره پسر دایم ۴ سالش بود خرف زد همه میگفتن لاله بابا بعضی ...

عزیزم فقط تکلم نیست خصوصیات و ویژگیهای دیگه هم هصت

در ضمن بچه ای که مشکل اوتیسم داره ضاید سخت ترین کلمات رو هم بگه ولی بعدش هیچ پیشرفتی در توسعه دامنه های کلمات نداره حتی پسرفت هم میکنه

ولی شما این نکات رو در نظر نمیگیرید

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
واه چه ربطییییی داره.... بچه خیلی وقتا دوست ندارن به هر چیزی واکنش نشون بدن خصوصا درمورد غریبه پسر د ...

اوتیسم طیفهای مختلفی داره

و هر بچه ای نشانه هاش با بچه دیگه فرق داره

البته تو یه سری از نشانه ها مشترک هستن

سلام عزیزم

اول اینکه سعی کنین تلویزیون و گوشی رو خیلی خیلی کم کنین

بعد باهاش بازی کنین

پارک ببرین. 

بذارین با هم سن و سالاش بازی کنه

کتاب بذارین جلوش. شکلاشو براش توضیح بدین. و ازش بپرسین و.. 

میدونم سخته ولی آرامش خودتونو حفظ کنین. بهش استرس وارد نکنین. 

دسشویی رو حقیقتا تاحالا باهاش کار نکردم بچه هم باید یه چیزی یادش بدی چندبار تا یاد بگیره

من بارها یادش دادم ولی یاد نگرفته فقط جیغ می‌کشه 

چه قشنگ گفت حاج مهدی رسولی؛ منتخب مارو خدا هم انتخاب کرد:) امام رضاااا منم بخر بین زمین و آسمون منم ببر🙏♥️

یکی از فامیلا ی ما هم همینطور ر بود ۲سالو۶ ماهش که بود کلمه های خیلی کوتاه میگفت به اسمش هم واکنش خیلی کمی میداد بعدا بردنش کاردرمانی و گفتار درمانی الان عالی شده رفتاراش و مثل بلبل حرف میزنه

2706