2733

سلام بچه ها بیاین ترخدا ب کمکتون نیاز دارم

من وقتی خونه مادر شوهرم جمع میشیم کنار نامزدم می‌شینم نمی‌دونم درمورد چی حرف بزنم ک بدونن باهم خوبیم تو خلوتمون خیلی خوبیم میشه از تجربه هاتون بگید چی میگید بهم تو جمع

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دو نفره حرف نمیزنیم تو جمع اکثرا مگر لازم باشه عادی مثل حرفایی که با بقیه جمع میزنیم 

حالا چرا باید حتما به دیگران ثابت کنین

به دیگران چه 

فکر نکنم ذهن کسی درگیر روابط شخصی دیگران باشه

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹💖گل در بر و می در کف و معشوق به کام است❤ سلطان جهانم به چنین روز غلام است ❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
دو نفره حرف نمیزنیم تو جمع اکثرا مگر لازم باشه عادی مثل حرفایی که با بقیه جمع میزنیم حالا چرا باید ح ...

آخه مادر شوهرم مریضه دلش خوشه که وقتی مارو نگاه می‌کنه با همدیگه حرف بزنیم منم خیلی کم حرف و خجالتیم

بگو عزیزم دیشب خوش گذشت😎😅😅😅

😐😂

وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى و اينكه براى انسان جز حاصل تلاش او نيست  وَأَنَّ سَعْيَهُ سَوْفَ يُرَى و [نتيجه] كوشش او به زودى ديده خواهد شد 
آخه مادر شوهرم مریضه دلش خوشه که وقتی مارو نگاه می‌کنه با همدیگه حرف بزنیم منم خیلی کم حرف و خجالتیم

منم کم حرفم 

بیشتر با مادر شوهر تون حرف بزنین تا دلش شاد بشه

اونجوری متوجه شادی و خوشی شما و شوهرت هم میشه 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹💖گل در بر و می در کف و معشوق به کام است❤ سلطان جهانم به چنین روز غلام است ❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤