2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با اون همه ژل و تافت

با چه بدبختی باید موهارو بشوره شونه کنه

تسلیت میگم بهش

به نظرم با ماشین از ته بزنه راحت تره

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️خیلی دیدم تو سایت میگن خدا وجود نداره چون علم نتونسته وجود خدا رو ثابت کنه!! براشون دلیل آوردم که هیچ کسی جز خدا نمیتونه از یه اسپرم و تخمک به انسان بالغ خلق کنه( لَمْ نَخْلُقْكُمْ مِنْ ماءٍ مَهِينٍ‌ • فَجَعَلْناهُ فِي قَرارٍ مَكِينٍ‌ • إِلى‌ قَدَرٍ مَعْلُومٍ‌ • فَقَدَرْنا فَنِعْمَ الْقادِرُونَ؛آیا شما را از آبی پست و ناچیز نیافریدیم، سپس آن را در قرارگاهی محفوظ و آماده قرار دادیم، تا مدتی معین؟! ما قدرت بر این کار داشتیم، پس ما قدرتمند خوبی هستیم (و امر معاد برای ما آسان است) سوره مبارکه مرسلات ۲۰_۲۳) میگن این دلیل وجود خدا نیست ! همه چیز در جهان دلیل علمی داره ! خب حالا سوال من اینه که سر منشا تمامی دلایل علمی موجود در جهان چیه ؟! بالاخره دلایل علمی خودشون به وجود نیومدن که !!! ❤️ به همین زودی با تاپیک نذر ظهور میام پیشتون❤️ حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج  🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .

اون که با مو کلاه درست کرد خیلی قشنگ بود بقیش به درد نمیخوره

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍

والا قیافه آرایشگره بیشتر از اینکه شبیه هنرمندی باشه که داره از دیدن کارش لذت میبره، شبیه اوناس که یکیو  ایستگاه کردن، بهش میخندن😂

البته این ایستگاش نکرده  

کلا برج مخابراتیش کرده😂😂

انصافا کارش درسته👏👏👏👏

اینجور  ک....خلارو فقط باید باهاشون همین کارو کرد😒😒

یه تاجی
از کارشناسان محترم دعوت میشه بفرمان نظرشونو بدن میخوایم جمع بندی کنیم😂‍@معدهعصبی @یاسی۲۸۸۴ واووو ...

وای تگ شدم🤣🤣🤣

➖⃟🪐✨️••‌○━─𝐒𝐭𝐚𝐫𝐬 𝐂𝐚𝐧'𝐭 𝐒𝐡𝐢𝐧𝐞 𝐖𝐢𝐭𝐡𝐨𝐮𝐭 𝐃𝐚𝐫𝐤𝐧𝐞𝐬𝐬 ──⇆
واویلااااااااااا

خژارت بچش منو و جوجوم و تگ نکردی؟

@_معشوقه_شیطان_    

نیگا جوجوم جوجوم جوجوم چشمون تو باز کن قشنگ جوجومه🤣

@_vampi_   😒😝

➖⃟🪐✨️••‌○━─𝐒𝐭𝐚𝐫𝐬 𝐂𝐚𝐧'𝐭 𝐒𝐡𝐢𝐧𝐞 𝐖𝐢𝐭𝐡𝐨𝐮𝐭 𝐃𝐚𝐫𝐤𝐧𝐞𝐬𝐬 ──⇆
2706