2733
عنوان

با ۵۰ میلیون چه طلایی بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 61 پست
من همسرم برا تولد 50 داد بهم هفته قبل یه گردنبند هست بهش میگن طرح تیغ ماهی ..حالا اسم خارجیش یادم نی ...

عکسی داری ازش

سرچ کنم تیغ ماهی میاد

خیلی خوب گرفتی مبارکت باشه

کاربر خیلی قدیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عکسی داری ازشسرچ کنم تیغ ماهی میادخیلی خوب گرفتی مبارکت باشه

نه عزیزم عکس نگرفتم ازش خونه هم نیستم که برات عکس بگیرم 

آره سرچ کن گردنبند تیغ ماهی 

اول میخواستم گردنبند هرینگبون بخرم خود طلافروشه گفت زود می‌شکنه بهم پیشنهاد تیغ ماهی داد 

ممنونم عزیزم 🥰🥰

فقط سه تا ۵درصدسود برای دست دوم میگیرن خیلی ها میگن سود ۷درصد ولی به کمتر هم راضی میشن یعنی هرچی قیم ...

برای دست دوم دیگه اجرت نمیگیرن؟

دست دوم من ندیدم تو طلا فروشیا

بنظرتون میشه از دیوار خرید؟

کاربر خیلی قدیمی
نه عزیزم عکس نگرفتم ازش خونه هم نیستم که برات عکس بگیرم آره سرچ کن گردنبند تیغ ماهی اول میخواستم گرد ...

ببخشید میپرسم

اجرت چقدر بود؟

منم هدیه گرفتم اما خب انقدر اجرتا بالا بود که نخریدم

از یه طرف میگم اهمیت ندم هدیست برم بخرم هر چی پسندم شد

از اونطرفم میگم نه چرا انقدر پول اجرت بدم

کاربر خیلی قدیمی
ببین فک کنم شهر شمام کارتیر7درصد هس باید مغازه ها رو بگردی بپرسی کدوم درصد پایین میدن

گلم باور کن دیشب دو تا پاساژ گشتم

از ۲۵ شروع شد تا ۳۰

خیلی بالا بودن

عکسی داری از کارتیرت 

مقایسه کنم 

کاربر خیلی قدیمی
برای دست دوم دیگه اجرت نمیگیرن؟دست دوم من ندیدم تو طلا فروشیابنظرتون میشه از دیوار خرید؟

نه به دیوار اعتماد نکن.. برو بازار طلا فروشا قشنگ وقت بذار از مغازه ها بپرس. حیفه دیشب یه خانم اینجا طلا خریده بودن من حساب کردم با 39درصد بهش داده بود بببین باید طلا قیمتش تقریبا دو برابر حالا بشه اون 

و خانم به اصل پولش برسه

2706