2733
عنوان

خواهرشوهر

262 بازدید | 37 پست

خواهرشوهرم صبح ساعت هفت زنگ زده ناهار میام اونجا با بچهام گفتم زودتر بهت بگم جایی نری بعد میگه ما اومدیم خوب پذیرایی کنیا منظورش این بود شربت شیرینی میوه همه چی فراهم باشه بگم تو بیا اینو بخور یازوده😬😬😬😬😬😂😂😂😂😂😐😐😐😐😐

حوصله ی ثابت کردن خودم به بقیه رو ندارم هرچی در موردم شنیدی دوتا دیگم بزار روش 😉😉😉😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه پروووومن کسی ساعت ۷ بهم زنگ بزنه ج نمیدم

اینا صبح زود زنگ میزنن ک جایی نری زرنگن خواهر

حوصله ی ثابت کردن خودم به بقیه رو ندارم هرچی در موردم شنیدی دوتا دیگم بزار روش 😉😉😉😉
من خیلی خوشحال میشم خواهرشوهرم بهم زنگ بزنه بگه ناهار میام خونتون

زنگ بزنن ولی دیگه سفارش ندن😐

اینا صبح زود زنگ میزنن ک جایی نری زرنگن خواهر

اخ دیدی وقت دکتر دارم تا دوهفته دیگه نیست اصلا به جاش ما میایم خونه شما جایی نرید همه چی هم اماده کن دیگه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
من تا ساعت ۱۳ جواب کسیو نمیدم چون خوابم ساعت ۷ آخههه🤔😂

ساعت ۱۳ ینی یک ظهر منظورته😂😑

2706