2733
عنوان

میخام پسرم ختنه کنم مهمونی خودمونی بدم یا جشن بگیرم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 83 پست

من که خودم به شخصه ختنه سورون رو درک نمیکنم. خصوصی ترین اندام یه نفر یه چیزی میشه حالا چه سور دادن و جشن گرفتنی داره خدا آگاهه. هر وقت برا دخترم جشن پریود گرفتم برا پسرم هم ختنه سورون میگیرم. اگه حیا واجبه هم برا زن باید باشه هم برا مرد. نه این که خون از فلان یه پسر بیاد ساز و دهل دستت بگیری. خون از فلان دختر بیاد ببریش تو هفت تا سوراخ قضیه رو بهش توضیح بدی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه به کسی چیزی نگو. چرا باید قبل بردنش تراکت پخش کنی؟؟؟؟ جشن هم اگه خودت خیلی دوس داری خودمونی بگیر 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
رسم که بچه پسر نداریم منم نپرسیدم که تکلیف ایجاد نشه برامرابطه ام باهاشون نزدیکه خانومای خودمون کم ...

پس دعوت رسمی نکن.

به مادراتون فقط اطلاع بده.اگه قرار به اومدن باشه خودشون با دخترا یا عروساشون هماهنگ میکنن میان.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
اگه فکر میکنی دنبال بهونه ان حتما قبلش بهشون بگو.باشه؟یه مهمونی خانوادگی هم بگیر.البته یا بیرون بگیر ...

مرسی عزیزم اگه بگیرم چندروز بعد ختنه میگیرم

قبل ختنه و چن روز بعدش نگو اصلا. میان نه میزارن به بچه برسی اعصاب خودتم خورد میشه. در آرامش ختنه کن و وقتی خوب شد به بقیه بگو

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
رسم که بچه پسر نداریم منم نپرسیدم که تکلیف ایجاد نشه برامرابطه ام باهاشون نزدیکه خانومای خودمون کم ...

پس ظاهرا تازگی زایمان کردی 

بیشتر باید مواظب خودت و او کوچولو باشی

مهمونی رو که دادی

قبل ازاینکه بری دکتر به خانواده شوهر بگو که بعدا گلایه نکنن اگه دوست داشتن خودشون تبریک میگن و کادو میارن وگرته اگه شما مهمونی بگیری ممکنه مجبور بشن کادو بدن و حرف دربیارن بگن برای کادو بود

قبل ختنه و چن روز بعدش نگو اصلا. میان نه میزارن به بچه برسی اعصاب خودتم خورد میشه. در آرامش ختنه کن ...

این فکرخوبیه منتهی یه مسله لی هست که من خودم دلشو ندارم مامانمم میگم ختنه کردنی بیاد بعد همسرم میگه باید به مامان منم بگیم حالا دکتر رفتنی هم نگم خودش زنگ‌میزنه میگه که یعنی اونم بیاد خونمون باشه ومن اینو دوست ندارم 

گلم تلفنی میتونی یه اطلاع به مادر مادر شوهرتون بدید چیزی نیست که ولی جشن و ببین رسم خانواده‌تان چیه طرف ما هرکی شنیده باشه دوست داشته باشه میره یا زنگ میزنه حال بچه رو میپرسه مبارکش باشه ایشالا دامادیش

گزارش زدم عزیزم

ممنونم عزیزم برات حمد خوندم انشالله همیشه سالم باشی 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن
2706