2733

همچی گرونه، یک کلام

اگه پولدار باشی اره حتما برو عالیه

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دبی خیلی جای گرونیه ، شهرای دیگه میتونی زندگی کنی مثلا ابوظبی 

اگه از خدا چیزی خواستی و بهت داد یعنی تو بهش اطمینان داری ، وقتی از خدا چیزی خواستی و بهت نداد ، یعنی خدا به تو اطمینان داره 
اخه همسرم اونجا جاب آفر یا به قول عربا کفیل داره

اوه 🤥 من از کفیل داشتن چیزای جالبی نشنیدم 

لطفا نذارید ۸ سال فلاکت روحانی دوباره تکرار شه !! تمام کابینه روحانی رفتن پشت پزشکیان و روحانی حمایتش رو از پزشکیان اعلام کرده !! دوباره همون ادمها و دوباره همون روزای سیاه .. با پولپاشی و رسانه و غرزدن بابت فلاکتی که خودشون به بار آوردن ، سعی در جلب آرا قشر خاکستری دارن .. رای ما تاثیر داره #نه_به_دولت_سوم_روحانی  #به_عقب_برنمیگردیم #رای_من_جلیلی ✅
همون صاحب کار پیشه یه جورایی ، کسی که پیشنهاد کار میده اشناس، دوست همسرمه

خب خوبه خداروشکر موفق باشید هرجا که هستید 😊♥️

لطفا نذارید ۸ سال فلاکت روحانی دوباره تکرار شه !! تمام کابینه روحانی رفتن پشت پزشکیان و روحانی حمایتش رو از پزشکیان اعلام کرده !! دوباره همون ادمها و دوباره همون روزای سیاه .. با پولپاشی و رسانه و غرزدن بابت فلاکتی که خودشون به بار آوردن ، سعی در جلب آرا قشر خاکستری دارن .. رای ما تاثیر داره #نه_به_دولت_سوم_روحانی  #به_عقب_برنمیگردیم #رای_من_جلیلی ✅