2733

هر حرفی دلش بخاد میزنه اصلا مهم نیس دلم میشکنه یا نه چیزی گفتنی زود پرخاشگر میشه سرم داد میزنه یا با یه لحن بد حرف میزنه کلا احساسات نداره دیگه 

علتشم پرسیدم گفت حوصله هیشکیو هیچکسو ندارم بخاطر پول و مشکلاتم تو فشارم 

قبلا اینطوری نبود اصلا نمیدونم چیکار کنم؟(دوست پسرمه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکم ازش‌دور شو زیاد تو دست و پاش نباش

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
و منی که بوس شب بخیرش یدونه باشه دهنش و سرویس میکنم 😐

عزیزم بنظرت درسته کارت 

خودش حالش خوب نیس شمارم داری از رابطه عاشقانت صحبت میکنی 🥲گناه داره خب نکنید 

الهی به پای هم پیر بشید❤️

فک کنم نمیخوادت محدودش نمیکنی ؟ مثلن همش دیدار یا چک یا هر چی ؟

نه محدودش نمیکنم علتشو فقط میگه چون کارم تمام وقته حوصله هیچیو دیگه مخم نمیکشه از صب تا شب سرکار اذیت میشم همینو میگه 

عزیزم بنظرت درسته کارت خودش حالش خوب نیس شمارم داری از رابطه عاشقانت صحبت میکنی 🥲گناه داره خب نکنید ...

نه عزیزم تعریف نکردم از رابطه مون ک هیچ رابطه ای هر لحظه عاشقانه نیست فقط خواستم بگم من خیلی حساسم ... و باید منتظر باشم تا اونم یروز سرم داد بزنه

و اینکه ممنون از دعای خوبت

نه محدودش نمیکنم علتشو فقط میگه چون کارم تمام وقته حوصله هیچیو دیگه مخم نمیکشه از صب تا شب سرکار اذی ...

خسته شده به نظرم یه مدت بهش بگو بیا هم کمتر ببینیم تا تو بیشتر استراحت کنی 

آیا خدا کافی نیست ؟
ی مدت تنهاش بزار میدونی زیاد زنگ نزن تجربه بهم ثابت کرده هر چی نباشی بیشتر قدرتو میدونن من نمیتونم و ...

منم دور میشم ازش دیگه هیچی ن میگم ن جوابشو میدم خستم کرده 

2706