2733
عنوان

این دومین باریه ک تو نی نی سایت اشکم درومد

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 46 پست
ممنون عزیزم پیامت سرشار از حس دلگرمی و خوب بود.من خودم از کارم حس بد نگرفتم چون گفتم قراره بعدش جبرا ...

قربونت برم کارت اشتباه نیست که جبران بخواد 

خیلی دلت پاکه از دست بی ادبا ناراحت نشو 

امیدوارم هر چی موفقیته نصیبت بشه مهربونم❤️

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استفاده از اون کانال مشکلی نداره اصلا ذات اون کانال برای عدالت اموزشیهوقتی شرایط مالی خرید کتاب رو ن ...

عدالت آموزشی چیز دیگست 

اون کانال هم داره دزدی میکنه

مثل اینه که یکی بیاد طلا و مال و اموالی که با تلاش به دست آوردی ازت بدزده بگه چون بین فقرا تقسیم میکتم پس کارم غلط نیست

عدالت آموزشی چیز دیگست اون کانال هم داره دزدی میکنهمثل اینه که یکی بیاد طلا و مال و اموالی که با تلا ...

شما نظرتون اینه؟
محترمه...
از کتاب های اون کانال استفاده نکنین
دوستمون شرایط خرید کتاب هایی که هر کدوم 1.5 2 میلیونن رو نداره
چیکار کنه؟
بشینه منتظر بمونه بچه پولدارا رتبه بشن؟
از کتابها استفاده میکنه
بعدا هزینشو میده
بعد عدالت اموزشی چیه؟ چظور الان قراره عدالت اموزشی رعایت بشه؟؟؟

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
قربونت برم کارت اشتباه نیست که جبران بخواد خیلی دلت پاکه از دست بی ادبا ناراحت نشو امیدوارم هر چی مو ...

ممنون عزیزم با دیدن این پیامت اشکم اومد ولی این اشک کجا اون اشک کجا . امیدوارم دنیا با آدمای مثل شما پر بشه ای کاش زیاد تر بشید مهربونیت رو همینطوری پخش کن من اگ لایق باشم از ته دلم برات دعای خیر میکنم همیشه بخندی همیشه شاد باشی😍🥺❤

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
اشکال نداره درکت میکنم منم دلم نازکه اینجا خیلی زبونشون تنده براشون مهم نیست طرف انسانه هرچی دلشون م ...

ای کاش با عشق و محبت همه جارو قشنگ کنیم  نه  اینطوری🥲🥲

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
عدالت آموزشی چیز دیگست اون کانال هم داره دزدی میکنهمثل اینه که یکی بیاد طلا و مال و اموالی که با تلا ...

تو جامعه ی ما کلی کنکوری هست پدرشون کارگره بیکاره نمیتونه از خرج و مخارج کتابا و مافیای کنکور ک میلیارد میلیارد پول ب جیب میزنن بربیاد . من اینا رو نمیگم ک توجیه کنم  میخام بگم ک واقعا سخته با دل خوش ک این کارو نمی‌کنیم.  اون آقا هم کلی دعای خیر پشتشه . وقتی فرزند ی کارگر نتونه بخاطر خرید کتاب قبول بشه باید چیکار کنه؟  کنکور  رو سخت کردن ک همین کتابا بفروش بره و جیب مافیای کنکور پر بشه. 

حالا من خودم گفتم اون کتابارو میگیرم بعدا 

ممنون عزیزم با دیدن این پیامت اشکم اومد ولی این اشک کجا اون اشک کجا . امیدوارم دنیا با آدمای مثل شما ...

دورت بگردم من❤️❤️❤️😍

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑

غصه نخور جانم 🧡 

ان شاء الله موفق ترین باشی 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

کاربرهای اینجا ۹۰ درصد عقده این از تاپیکهاشون مشخصه و ده درصد باقیمانده ۸ درصدشون نفهمن یعنی شما یه چیز میگی اونا یه چیز دیگه تفسیر میکنن پس به خاطر ۹۸ درصد عقده ای بیشعور خودت را اذیت نکن 

خودتا عشقه😇😇😇😇😇

یه موضوعی بود واسه خواهرم خواستگار اومده بود به بار پسره شبیه میمون بود من اون موقع نامزد بودم بعد به جای خواهرم از من خوشش اومره بود بعدش مامانم موقع خواستگاری منو میفرستاد همش بیرون  الانم اگه تایپکامو ببینید یه خواستگار جدید اومده واسش ولی بهم نگفته بودن 

من واسه ناراحایم تایپک زدم که ادم حسابم نکردن بعد یه روره چون تنبلی تخمدادن دارم پوستم همش جوش میزد داخل تایپک هامم بود رفته اونو دیده اومده میگه پوستت خوب نیس خوشکل نیستی  فک نکن افتخاره این موضوع و بقیه چرت و پرت  

ساید باوراون نشه ولی من یه ساعت داشتم به خاطر حرفش گریه میکردم 

2706