2733

تو تاپیک قبلیم گفتم ی کانال کنکوری دارم ادمین کانال کتابارو میخره برا بچه ها میزاره ک دانلود کنن منم دانلود کردم و خوندم چون واقعاشرایط اقتصادی ناجوره و قیمت کتابا سر ب فلک کشیده .من گفتم ک چون دانلود میکنم و هزینه نمیدم کارم اشتباهه و گناهه ولی میخام بعدا همی کتابارو بخرم و هدیه کنم ب کسایی ک نیاز دارن.

بعد میان بهم میگن تو منتظری یکی بهت بگه افرین کارت درسته و ادامه بده .

من نگفتم میخام ادامه بدم  گفتم میخام جبرانش کنم چیکار کنم  . واقعا موندم 

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  

تآزه اینم از سایت درآوردم تو پاسخش نوشته مشکلی نداره ولی باز میگن بهم تو دنبال یکی بگی افرین کارت درسته. 

من فقط اینو گزاشتم بگم خب پس این چی میگه این سایت احکامه.  

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این سایت هجیب غریبه بخدا دوروغ نگفتن سایت دیگ مث قبل نیست

استفاده از اون کانال مشکلی نداره
اصلا ذات اون کانال برای عدالت اموزشیه
وقتی شرایط مالی خرید کتاب رو نداری بدون ناراحتی ازشون استفاده کن

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃

کار بد رو آدم خودش حس بد میگره کار خوب رو حس خوب تو کاری که میدونی درسته و حس خوب میگیری انجام بده

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*

وقتی وارد سایت شدم فصاش برام مفید بود..فکر میکردم دیگه اینجا همه با ادب و متانت صحبت میکنن..دیدم کاملا برعکسه..

تو این فضا بی احترامی زیاد میشه..توهین زیاد میشه..در غالب امر فلان سرک میکشن تو زندگی بقیه و به کار بی شرمانه اشون افتخارم میکنن..کوبیدن بقیه براشون لذت داره..اگر یه کاربر معروفه سعی میکنن با هر دروغی پایین بکشنش..

هر چیزی رو به چیزی که ربطی نداره وصل میکنن و شروع به توهین و تهمت میکنن..

در کل به جز چند کاربر دیگه با بقیه هم صحبت نمیشم

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
کار بد رو آدم خودش حس بد میگره کار خوب رو حس خوب تو کاری که میدونی درسته و حس خوب میگیری انجام بده

من وقتی ب این نگاه میکنم ک قراره بعدش ب کلی آدم کمک کنم و واسشون همه کتاببایی ک نتونستنن بخرن رو بخرم حس خوب میگیرم .

وقتی وارد سایت شدم فصاش برام مفید بود..فکر میکردم دیگه اینجا همه با ادب و متانت صحبت میکنن..دیدم کام ...

😭😭😭😭😭😭بحدا من طاقت ندارم زود دلم میشکنه فک کنم بهتره بمیرم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

😭😭😭😭😭😭بحدا من طاقت ندارم زود دلم میشکنه فک کنم بهتره بمیرم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

واقعا میگم

بی خیال

سعی کن از این فضا فاصله بگیری

من منتظر یه عزیزم

بعدش میرم

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️

عزیزم توجه نکن اینجا از هر قشر و فرهنگ و طبقه ای آدم هست هر کدوم هم به طرز تفکر متفاوت دارن 

خیلیا هم افکار مسخره خودشون رو میخوان تحمیل کنن و فتوا میدن . کاری نداشته باش بهشون مهم اینه خودت احساس کنی کارت درسته از کسی تو این سایت نظرسنجی نکن 

تاپیک من هم همینطوری شد منم یه تاپیک زدم گفتم قضاوت نکنید و توهین نکنید و .. بازم یه عده اومدن توهین کردن 

شخصیت نامحترم خودشون رو نشون میدن از شما که چیزی کم نمیشه❤️ 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
وقتی وارد سایت شدم فصاش برام مفید بود..فکر میکردم دیگه اینجا همه با ادب و متانت صحبت میکنن..دیدم کام ...

تو واقعی هم آدمهایی که انرژی منفی میدن باید بندازی دور 

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*
عزیزم توجه نکن اینجا از هر قشر و فرهنگ و طبقه ای آدم هست هر کدوم هم به طرز تفکر متفاوت دارن خیلیا هم ...

ممنون عزیزم پیامت سرشار از حس دلگرمی و خوب بود.
من خودم از کارم حس بد نگرفتم چون گفتم قراره بعدش جبرانش کنم ب بقیه کمک کنم بعد هم خدا خودش دید تا جایی ک تونستم خریدم  و من پشت کنکوری ام دیگه خانوادم نمیتونن آنقدر هزینه کنن برای من چه بسا ک خواهرم هم کنکوری شده.  حالا بقیه میان میگن بی پولی رو توجیح نکن  واسه کارت .خب من چیکار کنم واقعا چیکار کنم بخدا راست میگن ک باعث میشن مردم از دین زده بشن خب من نتونستم بخرم نگاه کردم  چون کنکور سخته کتاب و تست نباشه بخدا نمیشه اینا مافیای کنکورین من ک میگم جبران میکنم بعدش بازم میگن نمیشه 😭😭😭بخدا ک خود خدا با اون عظمتش اینطور سخت نمیگیره😭😭😭

2706