2733
عنوان

این دومین باریه ک تو نی نی سایت اشکم درومد

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 46 پست

خواهر عزیز و گرامی 

این بار جزء معدود بارهايي هست كه اينجا بغضم گرفت. از اينكه كسي انقدر به حق الناس اهميت ميده و حلال و حرام براش مهمه. 

اميدوارم كه تو كنكور موفق باشيد.كاش كاري از دستم برميومد كه با افتخار براي موفقيتتون انجام ميدادم. 

تو جامعه ی ما کلی کنکوری هست پدرشون کارگره بیکاره نمیتونه از خرج و مخارج کتابا و مافیای کنکور ک میلی ...

زمان کنکور خودمم وضعمون خوب نبود

کتاب از سال بالایی و کتابخونه میگرفتم

بورسیه قلم چی هم بودم 

هیچ کلاس اضافی هم نمیرفتم ولی رتبم سه رقمی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو جامعه ی ما کلی کنکوری هست پدرشون کارگره بیکاره نمیتونه از خرج و مخارج کتابا و مافیای کنکور ک میلی ...

من قصدم ناراحت کردنت نیست

تو الان اول راهی 

تو زندگی همیشه همه موارد بر وفق مراد ما نیست

سعی کن تا جایی که میتونی از خطوط قرمزی که برای خودت مشخص کردی عبور نکنی

از صمیم قلبم هم برات آرزوی موفقیت میکنم

ولی الکی استرس کنکور رو نکش تنها راه موفقیت نیست

چرا نظر بقیه برات مهمه؟

خب کسیو نبود فکرم مشغول شد اینجا پرسیدم 🥺

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  

میشه تاپیک منم بیاید دخترا؟

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
غصه نخور جانم 🧡 ان شاء الله موفق ترین باشی

ممنون عزیزم

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
کاربرهای اینجا ۹۰ درصد عقده این از تاپیکهاشون مشخصه و ده درصد باقیمانده ۸ درصدشون نفهمن یعنی شما یه ...

افرین دقیقا من یه چیز دیگه میگم اون چیز دیگه ای تفسیر میکنه اصلا خودم مونده بودم  من فقط میگم ای کاش یکم با محبت تر بودن من باهاشون بد حرف نزدم ای کاش اگر میخاستن هر نصیحت و توصیه ای بهم بکنن با نیش و کنایه نبود که دردش بیشتر باشه.

فقط از خدا میخوام به دل و قلبشون محبت و عشق  و نور بیشتری بده

یه موضوعی بود واسه خواهرم خواستگار اومده بود به بار پسره شبیه میمون بود من اون موقع نامزد بودم بعد ب ...

عزیزمممم درکت میکنم منم اشکم دم مشکمه 

واقعا چطور من موندم چطور دلشون میاد بیان همچین حرفی رو بزنن؟

بجای ذره بین رو بقیه باید  آینه بگیرن تو دستشون... اونا  قلبشون چرکین و پر از جوشه.  صورت شما درست میشه خوب میشه  ولی قلب اونا نه.

شما همه طوره زیبایی نزار حرف کسی باورتو تغییر بده

مطمئنی این درسته؟مرجعت سیستانی هست؟بلاخره اون ناشر و...زحمت کشیدن برا کتاب

نه فک کنم مکارم بود.

من از درست بودنش اطلاع ندارم ولی تاپیک برای دیروزه تاپیک قبلیم گفتم که بعدا قراره کتاب هارو بگیرم

بعضیا روانین عیبی ندارد دورت بگردم استفاده کن امیدوارم موفق باشی و ب جایی برسی ک لیاقتت هس🙂🌱

خدا نکنه 

مممنونم از آرزوی قشنگت 

این سایت هجیب غریبه بخدا دوروغ نگفتن سایت دیگ مث قبل نیست

وای بهت گفتما،بازاومدی تاپیک زدی😑😑😑

تو گروه نیستی میای اینورهی تاپیکای تکراری و اعصاب خوردی میزنی چرا؟میدونی اینجا هزاران نفربا ازاران تفکرو دیدگاه و ذات خوب و رد هستن،چرا اینجا درمورد اینچیزا میحرفی ک تومخی بشه برا؟برم انفالوت کنم ازگروه؟بلاکت کنم؟؟

میشه برای شادی روح مامانم ی صلوات بفرستید؟😢
وای بهت گفتما،بازاومدی تاپیک زدی😑😑😑تو گروه نیستی میای اینورهی تاپیکای تکراری و اعصاب خوردی میزنی ...

رحم کنن . نبابا واسع همون شب بود ناراحت شدم از یکی طاقت نیوردم تاپیک زدم😂😂😂😂

2706