2733
عنوان

فرا شب مهمونی دعوتم

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 27 پست
بعضی وقتا حرفیم نزنن با رفتارشون خردم میکنن قشنگ حس میکنم از ما خجالت میکشن بهمون بی محلی میکنن یا ب ...

وا مگه شماچجوری هستین؟

به نظرم قطع رابطه کنی باهمچین آدمایی خیلی بهتره حتی بامامانت که خجالت میکشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا مگه شماچجوری هستین؟به نظرم قطع رابطه کنی باهمچین آدمایی خیلی بهتره حتی بامامانت که خجالت میکشه

بخدا از بقیه بدتر نیستیم شوهرم انقد هواشونو داره تو جمع باادبه مثل بقیه مردا نیست ی گوشه بشینه کمک میده حواسش ب همه چی هست ب همه احترام میزاره خودم همینطور هرکار کنیم بازم ی حرفی دارن

بخدا از بقیه بدتر نیستیم شوهرم انقد هواشونو داره تو جمع باادبه مثل بقیه مردا نیست ی گوشه بشینه کمک م ...

همون پس زیادی خوبین بقیه ازحسودی زیاده  آتیش میگیرن و سنگ میندازن جلوپاتون

همون پس زیادی خوبین بقیه ازحسودی زیاده آتیش میگیرن و سنگ میندازن جلوپاتون

خوبی از خودته گلم،بااین رفتارشون جز غم حسرت چیزی نمیمونه برا من خیلی دلم میخواست برم بهترین شبی بود که از بچگی منتظرش بودم اما دلم راضی نمیشه عروسیش نمیخواستم برم ولی ب اصرار شوهرم رفتیم چند روز بعد مامانم زنگ زد که ابروم جلو بقیه رفته همه بخاطر تو پدر شوهر مادر شوهرت مسخرم کردن بخاطر شوهرت بهم‌متلک انداختن من تا ی هفته بخاطر حرفش گریه میکردم شوهرم یبارم ب روم نیاورد مامانم چیا گفته بهم

چرامامانت اینجورگفت؟مگه شوهرت چیکارکرده؟

هیچکار بیچاره از اول تا اخر مراسم ساکت کنارشون بود حتی حرفم نزد،فقط ازش توقع دارن تو سن پایین ب اندازه ی مرد۶۰ساله درآمد داشته باشه بخاطر همین همیشه ازش طلبکارن کاریم نکنه الکی ی چی میبندن بهش

هیچکار بیچاره از اول تا اخر مراسم ساکت کنارشون بود حتی حرفم نزد،فقط ازش توقع دارن تو سن پایین ب اندا ...

به نظرم همه چی پول نیست

مامان تودامادپولدارمیخواست باید شمارو به یه آدم پولدارمیداد

بعدم به نظرم دوره بقیه رو خط بکش و به خاطر پول و حرف مردم شوهرت رو ول نکن

دوره زمونه ای شده که مرده خوب اصلادیگه نیست

به نظرم همه چی پول نیستمامان تودامادپولدارمیخواست باید شمارو به یه آدم پولدارمیدادبعدم به نظرم دوره ...

وضع مالیمونم بدنیست درآمدش خوبه خانواده ها سرلج بازی هیچی ب ما ندادن شوهرم موند دست تنها خودش خونه کرایه کرد وسیله خونه خودش خرید تاالان هرچی درآورده فقط کمبودای خانواده ها رو جبران کردیم ولی شکر راضیم همش تلاش میکنه کمبودی نداشته باشم هیچوقت سعی نکرد تو شرایط سخت بهمون کمک کنه همیشه ام از ما توقع های نابجا دارن

وضع مالیمونم بدنیست درآمدش خوبه خانواده ها سرلج بازی هیچی ب ما ندادن شوهرم موند دست تنها خودش خونه ک ...

به نظرم فقط بچسب به شوهره دوره بقیه هم یه خط قرمزبکش حتی مامانت

اینجورکه توازشوهرت تعریف میکنی ارزششو داره به خاطرش دوره بقیه رو خط بکشی😊😊😊

به نظرم فقط بچسب به شوهره دوره بقیه هم یه خط قرمزبکش حتی مامانتاینجورکه توازشوهرت تعریف میکنی ارزششو ...

مرسی عزیز دلم نظر لطفته،تعریف نباشه خدایی خیلی ادم خوبیه همیشه هوامو داره رو حرفم حرف نمیزنه