2733
عنوان

بنظرتون اونایی که خیلی قربون صدقه بقیه میرن چه طور ادمای هستن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 65 پست

يا خيلي برونگران يا چاپلوي

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم به جرعت میگم قربون صدقه طور صحبت میکنم

نه با سیاستم نه موذی یا دورو 

حتی کسایی که گفتن طرف دورو هست هم نظرشون قابل احترلمه خب هر کس نظری داره

ولی به شخصه با خوندن کامنتا خیلی زیاد تعجب کردم که چقدر بد صحبت کردن یه سری ولی خب نظره دیگه. قابل احترام.

موفق باشین همگی🌈🌷

منم به جرعت میگم قربون صدقه طور صحبت میکنمنه با سیاستم نه موذی یا دورو حتی کسایی که گفتن طرف دورو هس ...

من با همه اینایی که کامنت گذاشتن هم نظرم حتی شما.....

اما من ار روی عادت خیلی قربون صدقه بچه ها میرم اون هم بخاطر خلا کودکی هام

خدایا یعنی میشه که حاجتمو بدی...

ن خلا روحی دارم خدا رو شکر و ن منتی از آدما فقط دوست دارم تا زنده ام همه ازم راضی باشن دلم میخواد ب تموم آدما حس و حال خوب بدم عاشق اینم لبخند دیگرانو ببینم و قلبشونو اکلیلی کنم خوشم نمیخواد اخم کنم و ب روی دیگران عبوس باشم میگم همه آدما گرفتارن من چرا باید حالشونو بد کنم عوضش بیام با مهربونی و نرمی حتی شده ی کوچولو کنار من خوش باشن

البته این دلیل نمیشه ک با مردای غریبه لاس بزنم نه... با اونا محترمانه حرف میزنم و جوری معاشرت میکنم از حدودشون نگذرند

نه بنظرم مهربونن و سعی میکنن احساساتشونو بروز بدن و حال بقیه رو هم خوب کننمن دوسشون دارم فقط باید با ...

چه عجب یکی محبت بقیه رو دورویی ندونست

به نظر من هم آدمای مهربونین

زبون ریزی با مهربودن بودن فرق میکنه

من با همه اینایی که کامنت گذاشتن هم نظرم حتی شما.....اما من ار روی عادت خیلی قربون صدقه بچه ها میرم ...

خب هرکسی ی جوریه... یکی انتخابی این اخلاق رو داره یکی ذاتی و کسی هم بخاطر پر کردن خلأهاشه 

لزومی نداره سختگیری کنیم آدم باید کاری کنه ک حالش باهاش خوب باشه و رفتاری یا کار زشتی نداشته باشه ک بعدش پشیمونی بیاره

2706