2733
عنوان

بنظرتون اونایی که خیلی قربون صدقه بقیه میرن چه طور ادمای هستن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 65 پست

اگه از ته قلب باشه نمیخوان احساس اضافی بودن کنن و میخوان تاثیری بر روی بقیه داشته باشن. برای این دلیل. اما اگه از ته قلب نباشه یا همینجوریه یا اینکه میخوان تصور خوبی تو ذهنیت بقیه داشته باشن و ممکنه زیاد آدمای خوبی نباشن🌹

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظر من البته:دورو.حقه باز.زیر اب زن

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️دوستان گلم من حس شسمی نیستم فا.ل میگیرم و واقعا انرژی بره مشتریای خودم هستند و اولویتن هزینه میگیرم و مقداریش هزینه پاکسازی خودم باید بشه و باید صدقه بدم 💕با احترام فراوان لطفا مدام تگم نکنید.بدون صدقه ای که میدم سردرد میگیرم⚘⚘

همه که یه جور نیستن 

بعضیا از روی محبته 

بعضیا از روی سادگی 

بعضیا از رو عادت 

بعصیا از سیاست 

بعضیا برای پنهانکاری 

بعضیا برای گول زدن 

بعضیا خوش زبونن 

بعضیا برا چرب زبونی 

بعضیا برا راه افتادن کارشون

😁 چقد زیاد شد 

دوحالت دارهیا خودشون محرومن ازش که درصدش کمه اگثر‌اینایی که محرومن نمیتونن درست ابراز علاقه کننیا عا ...

بنظر من هم حالت اولی که گفتی....یه خلا

خدایا یعنی میشه که حاجتمو بدی...
دو رو هستن بنظرم من خیلی نمیتونم باهاشون ارتباط بگیرم

من بیشتر از اونایی که یه لبخند ریز میزنن به صداشون نازک‌میکنن چشماشون هم مثل گربه میکنن که نشون بدن خیلی مهربونن .من از اونا خیلی میترسم فاصله میگیرم  

به نظرم ادمایی با دل ‌پاک هستن وگرنه ادم عادی بعضی وقتا غرورش اجازه نمیده قربون صدقه کسی بشه و احساساتشو بروز بده

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
من بیشتر از اونایی که یه لبخند ریز میزنن به صداشون نازک‌میکنن چشماشون هم مثل گربه میکنن که نشون بدن ...

اونا پیک می آن 

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼
2706