2733
عنوان

وایی دارم دیونه میشم زندایی و دایی رومخم و چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 29 پست
شوهرم بیاد دنبالم حتما عوض میکنم فقط این چند روزو چیکارش کنم چجوری از سرم بازش کنم خوبه بگم مادر شوه ...

وقتی رفتن بسلامتی دیگه تلفنشونو یمی درمیون جواب بده خواستن بیان بهونه بیار اگه در زدن دروباز نکن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فردا صبح زنگ بزن ب مامانت و براش توضیح بده

کلید خونه رو هم عوض کن

بعد ی صبونه خیلی مختصر بگو بریم پیش مامانم 

و بعد هر کدوم زنگ زد جواب نده

ببین رودربایستی ممکنه ب قیمت جونت تموم بشه

وقتی رفتن بسلامتی دیگه تلفنشونو یمی درمیون جواب بده خواستن بیان بهونه بیار اگه در زدن دروباز نکن

الانم فک کنم تازه خوابیدن و حتما میخان تا فردا ظهرم بخابن منم که دیگه از بی خوابی مریض شدم چجور به بچم برسم وایی نه همچنان صدای فندکش میاد

چرا کلید را دادی تو این دورزمونه به هیچکس اعتماد نکن 

به شوهرت زنگ بزن بیاد اگر دایی ات شیشه بکشه خطرناکه هرروز سیگار بکشه  بچه ها خفه میشه هواست باشه که کسی خبر دار نشه که دایی ات شیشه میکشه 

چرا کلید را دادی تو این دورزمونه به هیچکس اعتماد نکن به شوهرت زنگ بزن بیاد اگر دایی ات شیشه بکشه خطر ...

من روم نمیشه به شوهرم بگم شوهرمم خوشحال که حداقل داییم پیشمه و تنها نیستیم

بنظرت الان بخابم یا نه

الان ک تو اتاقی،اگ بخواد چیزی بدزده یا موادی چیزی بزنه تو خونت ک متوجه نمیشی میشی؟

بچهاتو کنار خودت بخوابون

بخواب

زودم پاشو نهایت تا ۸_۹ 

الکی ادا تلفن حرف زدن در بیار مثلا مادرشوهرت داره میاد ناهار دیدن نوه هاش...

بیرونشون کن،اگ نخواست بره داییت ی درصد گفت مادرشوهرتو بخواد ببینه سلام علیک کنن بعد بره،یجوری جمعش کن

لطفاااا یکاری کن برن چون من دارم حرص میخورمممم

2706