2733

دیشب رفتم عروسی افسردگی گرفتم دخترای داف و شاد رو دیدم ک از اول تا اخر وسط بودن،ولی از بس  از بچگی ب من گفتن سنگین باش،جلف نباش بشین سرجات ک اصن حال نداشتم برم وسط و ذوقی نداشتم...

چیکار کنم مث اونا سرخوش بشم؟

رفتم دیدم همه اونایی ک چن بار خیانت دیدن هم از اول تا اخر وسط بودن و ظاهر سازی میکردن ولی من با این سن،عین پیرزنای دلمرده بودم

۲۳ سالمه و حوصله خرید و ب خودم رسیدن و اینا ندارم

اخلاق مامانمم افتضاحه و همش مراقبه ک یه وقت بلند نخندم یا نرقصم یا هی میخوام لباس بخرم میگه حال ندارم بیام یا تا لباسه رنگی میپوشم،میگه با کی قرار داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بازم تو😂😁

ببین این روحیات و حال خوش ذاتیه

منم همش میخوام ادا در بیارم نمیشه 

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤    عمه و خاله شدم حالا وقتشه مامان بشم..پروفم آرزومه🥲                                     💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

مشکل از مادرای بیمارمونه که ما هم بیمار میشیم مادر منم دائم نگاهش به اینه شالم نره عقب لباسم فلان نباشه خستم کرده دیگه بعدم میگه چرا تو رقص بلد نیستی میگم خب تو چندبار رقصیدی منم یاد بگیرم خیلی دلمردس مارو هم مثل خودش کرده