2733
عنوان

خانوما لطفا بیاین کمک..

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 79 پست
خب دیگه عزیزم جاریت الان حکم مادری داره براش

نه هیچوقت حکم مادری نداره فقط ۸سال فاصلست وقتی ایشون بارها گفته من ناراحت نیشم از رفتارتون به خود جاری هم بارها کفته حداقل احترام باید این باشه که چیزی که در ارتباط با همسر ایشون بود و ایشونو ناراحت می‌کرد رعایت بشه

من جاریمو تو این دوسال خوب شناختم تا شوهرمو یا اون یکی برادرشوهرم رو میبینه موهاشو درست میکنه همیشه ...

ببین جری جون به جونش کنی دوست داره حرص جاری دیگشو دربیاره

به نظرم هرچی به روش بیاری بدترمیشه بی تفاوت باش

راستی شوهره جاریت چیزی نمیگه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رابطشون به طرز وحشتناکی بده همشون باهام بدن منو جزو خانوادشون نمیدونن چرا چون شوهرم عاشقم بوده

بحث عاشقی نیست عزیز دل تو ازدواج رضایت خانواده ها خیلی مهمه اینجاهاست که تاثیرش و عملا میبینید حالا که گذشته ازدواح کردین ولی درکل خانواد ها رضایتشون بسیار در ازدواج مهمه

ببین جری جون به جونش کنی دوست داره حرص جاری دیگشو دربیارهبه نظرم هرچی به روش بیاری بدترمیشه بی تفاوت ...

شوهرش سرش تو لاکشه از هیچی خبر نداره فک کنم وگرنه شوهر اینقد بی غیرت نمیشه 

من جاریمو تو این دوسال خوب شناختم تا شوهرمو یا اون یکی برادرشوهرم رو میبینه موهاشو درست میکنه همیشه ...

ببین گفتی شوهرت۲۸سالشه و جاریت پسرش الان ۱۹سالشه

پس ینی از۹سالگی شوهرت توخونشون بوده دیگه؟

پس چراگفتی از۱۷سالگی شوهرم؟

بحث عاشقی نیست عزیز دل تو ازدواج رضایت خانواده ها خیلی مهمه اینجاهاست که تاثیرش و عملا میبینید حالا ...

مامانش راضی بود ولی الان اینجوری شدن میگن تو بیا کلفتی ما رو بکن منم که خودم خونه دارم نمیتونم برم کارای اونا رو هم انجام بدم زیاد توقع دارن ازم

ببین گفتی شوهرت۲۸سالشه و جاریت پسرش الان ۱۹سالشهپس ینی از۹سالگی شوهرت توخونشون بوده دیگه؟پس چراگفتی ...

من نمیدونم فقط پسرش ۵ ماه ازم کوچیکتره منم که متولد ۴/ ۸۴ ام ۱۶ روز دیگه ۱۹ سالم میشه اینجوری حساب کردم سناشونو

مامانش راضی بود ولی الان اینجوری شدن میگن تو بیا کلفتی ما رو بکن منم که خودم خونه دارم نمیتونم برم ک ...

هیچوقت نزار حریمتون شکسته بشه با خانواده همسرت احتراما اگر از بین بره دیگه فاجعست اگر ازهم خوشتون‌هم‌نیاد حداقل اون احترامه نمیزاره رو به هم باز بشه و هر حرفی گفته بشه

من نمیدونم فقط پسرش ۵ ماه ازم کوچیکتره منم که متولد ۴/ ۸۴ ام ۱۶ روز دیگه ۱۹ سالم میشه اینجوری حساب ک ...

والااشتباه حساب کردی

اگه شوهرت۲۸باشه و بچه جاریت۱۹میشه از۸سالگی جاریت توخونه اینابوده

به نظرم طبیعی هست و قصدوقرضی هم نیست

2706