2733

من وقتی باردار بودم تو دوتا آزمایشگاه متفاوت بهم گفتن پسرم عقب افتادس و سندرم دان داره الحمدالله پسرم الان شیش ماهشه سالم تر از سالم  خوشگلو شیرینم هست خدا قسمت همه اونایی که می‌خوان بچه دار بشن.  و اینکه بعد به دنیا آمدنش گفتن متابولیک ارثی داره یعنی تاخیر در رشد خدارو صدهزار بار شکر که اونی جوابش بعد سه ماه اومدو سالم بود  واقعا خدا معجزشو نشون داد و من تاوان اون وقتایی رو دادم که میخواستم بندازمش خواهش میکنم باردار شدید اصلا فکر سقطم نکنید که بدجوری تاوان داره جون به لب میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به زنداداش من گفتن پسرش توی مخچه ش حفره داره و از گردن به پایین فلجه..... تا ماه اخر فقط گریه میکرد. اخرش گفت راضی ام بهرضای خدا... اینهمه ادم بچه معلول دارن، خون من که رنگینتر از اونا نیست.... کاش میشد الان عکس پسر داداشمو بزارم. امسال میره کلاس اول. ماشاالله پنج دقیقه یه جا بند نمیشه. اونروز میگم ببر بچه رو بکن تو چشم اون دکترای سونو که تا ماه اخر حرص بیخود دادنتون...... خدا ازشون نگذره

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

خداروشکر ک نی نی شما سالمه🥲❤️

ولی یکسریا دنیا اوردنشون ظلمه یکی از فامیلامون ی بچه داره خدا بعد ۱۱ سال بهش داد یکی از دوتا رگ اصلی قلب رو نداره لب شکریه انگشتاش کمه ن حرف میزنه و راه میره 

الان حدودای ده سالشه 

هر وقت میبینمش تا چند روز حالم بده و زار زار گریه میکنم خودشم هیچی نمیگه بچه هارو نگاه میکنه میخنده ولی گاهی روشو میکنه اونور کسی ک میره سمتش میبینه دستاشو گذاشته رو صورتش و داره گریه می‌کنه🥲💔

کلی هزینه کردن بهترین سونوگرافی و .... ولی ی نفر نگف مشکل داره خدا لعنت کنه کسایی ک اینجوری سونوگرافی میکنن🥲💔

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...
دوستان اگه به دنیا اوردین و خدایی نکرده بچه مشکل داشت بدین استارتر ازش نگهداری میکنه

عزیزم حرف من مشکل دار بودن بچه نیس حرفم اینه حتی نیت سقطم داشته باشید و ناشکری کنید خدا انقد به آزمایش و استرس میکشدت که از این فکرا دیگه نکنی من حرفم برا اوایل بارداریمه که ناخواسته بود و خبر نداشتم سالمه یانه فقط نمیخواستمش. که تاوانشو دادم

خانم محترم ما ماده واحده مصوب ۱۳۸۴ داریم که اگر در غربالگری بچه بیمار تشخیص داده بشه با تأیید سه تا پزشک زنان معتمد حق سقط می‌دن!

این چه حرفیه؟

برای زندگی خودتون نسخه بپیچید به همه تعمیم ندید.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
خداروشکر ک نی نی شما سالمه🥲❤️ولی یکسریا دنیا اوردنشون ظلمه یکی از فامیلامون ی بچه داره خدا بعد ۱۱ س ...

عزیزم منظورم بچه های ناخواسته ای که ما آمادگی نداریم ولی قصد سقطشونو داریم

خانم محترم ما ماده واحده مصوب ۱۳۸۴ داریم که اگر در غربالگری بچه بیمار تشخیص داده بشه با تأیید سه تا ...

عزیز من حرفم با اوناییه که بچه ناخواسته داشتن و وسالم ولی قصد سقطشو داشتن نه بچه های مورد دار اگه بچه منم عقب افتاده میشد قطعا سقطش میکردم 

به زنداداش من گفتن پسرش توی مخچه ش حفره داره و از گردن به پایین فلجه..... تا ماه اخر فقط گریه میکرد. ...

دقیقا این اتفاق برا ماهم افتاد که شیره جونمونو کشیدن با استرس دادن

حالا شما خوش شانس بودی و بچت خداروشکر سالم بود ممکنه بقیه اینجوری نباشن و تاابد با یه بچه بیمار سر ک ...

قشنگم من حرفم با بچه هایش که ناخواسته بودن و سالمه ولی ما ماه اول اقدام به سقطش میکنیم و خبر نداریم

قشنگم من حرفم با بچه هایش که ناخواسته بودن و سالمه ولی ما ماه اول اقدام به سقطش میکنیم و خبر نداریم

گآهی اوقات هم والدین واقعا شرایط بزرگ کردن بچه ندارن یا دارن طلاق می‌گیرن و..‌ بنظرم تو این شرایطم سقط بهتراز به دنیا اومدن و زجر کشیدن بچه هس

2706