2733

بچه ها من بیخوابی شدید دارم 

نمیتونم بخوابم نمیتونم به خواب عمیق برم 

تو بیست و چهار ساعت دو سه ساعت به زور میخوابم 

از شدت سردرد ناشی از بیخوابی فک و دندونامم درد گرفتن و سرم مدام ضربان داره 

نزدیکه بلایی سرم بیاد خیلی میترسم😔😔😔😔

علتش اینه که من در حالت عادی خوابم سبکه 

و خواهرام و بچه هاشون مدام اینجان و تا دیر وقت بیدار و بزرگا داد و بیداد و کوچیکا جیغ و توپ بازی 

اونم تو امتحانای نهاییم

باعث شدن دوتاشونو خراب کنم 

میگن اعتراضت نابجاست خودت روانی هستی

خونمونم طوریه که تو حیاط پچ پچ کنی صدات پخش خونه میشه

تو امتحان هامم دو تا مشکل بزرگ سرمون اومد همه تشنجای اون روم تاثیر گذاشت 

بچه ها خیلی حالم بده خیلی سرم درد می کنه نمیتونم بخوابم میترسم سکته کنم😭هنوزم امتحانام تموم نشدن

If our love is tragedy why are you my remedy?❤️If our love's insanity why are you my clarity?❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قرص ملاتونین بخور که هورمون خوابت تنظیم بشه

هه ملاتونین

ملاتونین عین ابنبات دو ساله که میندازم هوا 

میگم خوابم سبکه مشکل روحی دارم 

هیچکس درکم نمیکنه 

اذیتم میکنن

If our love is tragedy why are you my remedy?❤️If our love's insanity why are you my clarity?❤️
نمیشد بری کتابخونه درس بخونی

عزیزم کتابخونه چیه 

میگم خواب ندارم 

خواااااااب 

انگار شما هم متوجه اهمیت خواب نیستین 

گریم میاد میخوام گریه کنم

هه ملاتونینملاتونین عین ابنبات دو ساله که میندازم هوا میگم خوابم سبکه مشکل روحی دارم هیچکس درکم نمیک ...

مشکل رو همه داریم عزیزم 

منم از شغلم نمیتونم بخوابم تاپیکامو ببینی سرتاپا مشکله زندگیم و تو فشارم ولی مجبوریم تحمل کنیم و بسازیم 

سعی کن خودتو آروم کنی واسه نیم ساعت هم که شده ریلکس کن هندزفری بزار مدیتیشن کن که حداقل ذهنت آروم بشه

واسه درس هم اینقدر غصه نخور اونایی که نخوندن خیلی شرایطشون از الانِ ما بهتره 

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
عزیزم کتابخونه چیه میگم خواب ندارم خواااااااب انگار شما هم متوجه اهمیت خواب نیستین گریم میاد میخوام ...

یه چیزایی هست مثل اسفنج داخل گوش میذارن

برای کاهش صدا

فک کنم داروخانه ها دارن

چقدر بده که ساده ترین نیاز بشری رو نادیده میگیرن

به خانواده ت بگو بدترین شکنجه زندانیایی که میخوان ازشون اقرار بگیرن اینه که نمیذارن بخوابن

مشکل رو همه داریم عزیزم منم از شغلم نمیتونم بخوابم تاپیکامو ببینی سرتاپا مشکله زندگیم و تو فشارم ولی ...

من هفده سالمه 

مغزم نمیتونه تو شبانه روز دو ساعت اونم با شلوغی و هوار بخوابه

چرا هیچکس اینو نمی‌فهمه 

یه چیزایی هست مثل اسفنج داخل گوش میذارنبرای کاهش صدافک کنم داروخانه ها دارنچقدر بده که ساده ترین نیا ...

خیلی اذیتم میکنن خیلی😔😔

بخاطر استرس امتحانه

من تو هفده سال و نیم عمرم دو بار هم استرس نداشتم 

کلا آدم ریلکسیم 

ربطی نداره

خب باید به روان پزشک مراجعه کنی چون اختلال خواب داری

شهرم کوچیکه 

روانپزشک نیست

هزینه تراپیست مداوم هم ندارم