2733
عنوان

عکسمو میخام بزارم نظرتونو بدونم

388 بازدید | 50 پست

صفحه اول بزارم میره گوگل؟

میشه برای رسیدن منو عشقم صلوات بفرستین❤️🥺دعام کنید🥹هرکی صلوات فرستاد بهم بگ منم براش صلوات میفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه پست اول بزاری میره

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
منم عکسمو بدم نظرتون و بگید؟

بزار گلم

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
الان میزارم

بزار دیگه 

منک اندامم بزارم میگین چند کیلویم؟ 😂😂😂

علایق من🤗🤗ورزش اونم تو خونه خودم نه باشگاه با ریمیکس و تریبال⚽ 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️عاشق موزیک وآهنگ های شاد ریمیکس و شاد و هیجانی وتریبال ورقص تندددد💃💃🎧🎶عاشق کیک پزی و خامه کشی وتزییناتش 🎂🍰🍩🍡عاشق پیشی.. خیلیییییی🐱🐱🐱و اسم پیشی خودم ملووووس🐱😍🤗🐱😍 عاشق قهوه و غذاهای گوشتی وپروتیینی 😋😋شکممووو🤦‍♀️🙃  عاشق گل وگیاه وگلدون های مختلف 🌵🌱🌲🌱🌿🌿🍀🌵  علاقه مند به آرایشگری و پاکسازی پوست 💅👄 لطفا دوستان خوبم هر اطلاعات راجب اینایی که گفتم دارین بهم بگین خیلی خوشحال میشم بیشتر راجبش بدونم خیلی کنجکاووو وعلاقه مند هستم نسبت به همه اینااااا😁😍😍 😁مرسی 🤩🌹🌹🌹🌹تو مرحله افسر گیر افتادم کمکم کنید هرچی بلدید 😱😱3بار ردشدم 
2706