2733

اول بگویم پزشک و مشاور تغذیه نیستم مطلبی که می‌نویسم صرفا تجربه شخصیه. پس خانمهای باردار و عزیزان دیابتی، این روش را امتحان نکنند

پارسال وزنم به هفتاد و دو  رسید. به توصیه یک خانومی که خیلی دوسش دارم یک ترازو خریدم و یک دفتر یادداشت. شب اول شاممو خوردم و یک بشقاب خالی دستم گرفتم و خودمو وزن کردم شدم هفتاد و دو و دویست.

فردا شب قبل شام، یک بشقاب خالی دستم گرفتم و خودمو وزن کردم.

وزنم هفتاد و یک و نهصد بود.دویست و پنجاه گرم غذا ریختم تو بشقاب و خوردم. پس وزنم شده بود هفتاد و دو صد و پنجاه

شب بعدش پنجاه گرم دیگه از غذا به علاوه  وزنم کم کردم. تا چهار ماه که شش کیلو کم کردم و دو ماه دیگه هم ادامه میدم.بعد تا زمانی که بدنم عادت کنه هرشب قبل شام خودمو وزن میکنم.

باورتون نمیشه اگه بگم گرسنه هم نمیشه هر غذایی هم که دوست دارم میخورم فقط حجم غذام کمتر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اصلا نفهمیدم چی نوشتی 😑

چالش سی روزه شکرگزاری گذاشتم و هرروز می‌خواستم تاپیک بزنم ، ولی چون توی اعتراض به درخواست حذف تاپیک شرکت کردم دیگه هیچ تاپیکی نمی‌زنم💔🤌🏻به امید بهتر شدن سایت🙏🏻
خیلی سادهروزی پنجاه گرم کم کن

ترازو باید بخرم پس👌🏻🌱

چالش سی روزه شکرگزاری گذاشتم و هرروز می‌خواستم تاپیک بزنم ، ولی چون توی اعتراض به درخواست حذف تاپیک شرکت کردم دیگه هیچ تاپیکی نمی‌زنم💔🤌🏻به امید بهتر شدن سایت🙏🏻