2733

دستام شدید اگزما میزنه دکترم رفتم فایده نداشت تا دارو استفاده میکنم خوبه بعد ک قطع میکنم همونجوره دستمو با آب یا شوینده میشورم بدتر میشه تو آفتاب میرم بازم بدتر میشه نمی‌دونم چیکار کنم چن ساله هر کاری میکنم بهتر بشه اصلا انگار ن انگار 

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فلفل سیاه و فلفل قرمزو از غذات حذف کن راهش همینهمن بعد ازده سال فهمیدم

وای دقیقا همینارو هم خیلی میخورم حتی بدنمم بعد خوردن اینا جوش قرمز رنگ میزنه کلی😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه بتونی بتامتازون یا کورتیزون خارجی گیر بیاری خوب میشه

برا ظرف شستن از دستکش استفاده کن، من اول یه جفت دستکش یبار مصرف میپوشم بعد دستکش ظرفشویی

یکم سخته ولی عادت میکنی

روغن کرچک و دم کرده چای سبز هم کمی به بهبودش کمک میکنه

منم دست هام و انگشتهام اگزما داره تا دو روز بخوام بدون دستكش كار كنم يا كار خونه زياد انجام بدم ختي با دستكش، اگزما هام خودشون رو نشون ميدن و شروع به خاريدن ميكنه، خيلي كم ظرف ميشورم. تو ظرفشويي ميزارم. و در كل دستهام رو تحريك نميكنم

تقویت بدن و سیستم ایمنی و دفاعی

چطوری چیکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوینده هم فقط محصولاته ave یا تاژ پریل و دورتو و خاکستر و اینجور چیزا اصلا

من فقط دورتو و خاکستر به دستم میوفته

پریل داغون میکنه دستمو، یکی دوبار پریل بزنم تا یه هفته قرمزه و میخاره

تاژم همینطور به دستم نمیاد

شوینده هم فقط محصولاته ave یا تاژ پریل و دورتو و خاکستر و اینجور چیزا اصلا

وای اصلا هر شوینده ای بهم نمیسازه الان شوینده تغییر کرده اینارو میزنم بدتر شده دستام یا کرم مرطوب کننده و آبرسان هر کرمی رو نمیتونم بزنم کمتر کرمی ب دستام می‌سازه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706