2733

کسی بوده اکستنشن مژه کنه ولی بعدش ریمو نکنه ؟ 

چون من از درد ریمو مژه متنفرم و همون موقع کلی مژه میریزه 

گسی بوده اصن مژه ریمو نکنه ؟ بزاره خود مژه ها یکی یکی بریزن ؟ 

تایم امتحان دانشگاش وقت آرایش ندارم میگم شاید فکر خوبی باشه 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم . دوستان بنده متولد ۸۰ نیستم هی نگید بچه ای

نظر بدید دوستان 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم . دوستان بنده متولد ۸۰ نیستم هی نگید بچه ای

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بع خودت برش شاید تورش کردی

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
مگه بی آرایش چشه:/

بی آرایش قیافم بی روحه 

کسی نیس تجربه داشته باشه از اکستنشن؟ 

عزیزم من ک کلا از کاشت و استکشن خوشم نمیاد (چون مژه ها میریزن)ولی اگه امکانش هست شما عکس بزار تا ببینم باید چیکار کنی اگه دلته 

سلام سلام اول از همه بگم ک‌ کاربری قبلی ترکید  (از سال ۹۹ اینجام نگو جدیدی) و اینکه ۳ نفر اداره میکنن این کاربری رو ۱_دختر تازه عروس👰‍♀️۲_دختر درس خون👩‍🎓۳_فارغ از عالم ن درس میخونه ن شوهر میکنه کلا خودشم نمیدونه با خودش چند چنده. بچه ها باهم جر و بحث نکنید افراد زیادی توی این سایتن و هرکدوم نظر خاص خودشونو دارن. اگه هم ما با شما بحث کردیم ک نمیکنیم دیگه اشکال نداره شما بیخیال بشید چون ک ما راس میگیم😂

مژه های خودت رشد میکنن خیلی ظاهر ناجوری پیدا میکنن 

کثیفم میشن 

بنظرم نکن 

چون کل مژه هات بعدا میریزه 

لیفتشون کن 

ارایش کردنم قرار نیست ۱۲ قلم انجام بدی 

یه تینت بخر بزن همه جات 

یه ریمل ساده 

💗F in L with A
مژه های خودت رشد میکنن خیلی ظاهر ناجوری پیدا میکنن کثیفم میشن بنظرم نکن چون کل مژه هات بعدا میریزه ل ...

اره آفرین ‌ انفاقا خودمم ب فکر لیفت افتادم 

لااقل دردسر ریزش نداره 

فقط مشکل ماندگاری کمشه 

ک البته ب نظرم نهایت دو هفته بمونه دیگ