2733
عنوان

خرید طلا

92 بازدید | 7 پست

دستبند طلای ساده که نه خیلی ظریف باشه نه خیلی قیمتی چقدر میشه تقریبا

کی خوبه بگیرم که قیمتش پایین باشه

ممنون میشم راهنماییم کنید🫶🏻

اگه نظراتمون متفاوته بااحترام صحبت کنید🤝🏻

من میخوام اندک طلایی که دارمو عوض کنم دو تا دستبند متفاوت از هم بگیرم کنار هم بندازم ولی نمیدونم چه مدلایی کنار هم خوب میشه

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من میخوام اندک طلایی که دارمو عوض کنم دو تا دستبند متفاوت از هم بگیرم کنار هم بندازم ولی نمیدونم چه ...

متفاوت کنار هم قشنگ میشه؟

بنظرتون چه تایمی بهتر هست بخرمالان ارزونه طلا؟

نمیدونم واقعا 

نمیشه زیاد روش حساب کرد ولی میگن قراره بره بالا 

درکل هروقت پول دستت میاد همون موقع بخر 

فوقش ارزون شد نمیفروشیش 

به چشم بلندمدت نگاه کن

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند
متفاوت کنار هم قشنگ میشه؟

آره من خوشم میاد

نمیدونم واقعا نمیشه زیاد روش حساب کرد ولی میگن قراره بره بالا درکل هروقت پول دستت میاد همون موقع بخر ...

مرسی عزیزم