2733
عنوان

خیلی همسرم سرده باهام چیکار کنم خوب بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 38 پست
عریزم تو که رفتارشو توی نامزدی دیدی چرا کاری نکردی؟

اخه 

ازدواجم سنتی نبود باهم چند ماه دوست بودیم فامیلم باهم منو خیلی دوست داشت یگ سال از نامزدیمون گذشت عوض شد خیلی دوسم داشت 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه بابا اصلا اهل اینجور کارا نیست بگم بهش میگه مگه من چمه

من توی اینترنت یه ویدیو دیدم مشاوره بود میگفت اونایی که شوهرشون این مدلیه. ۴۰ روز بدون فکر به چیزی یا ناراحت شدن از چیزی ب همسرشون همه جوره توجه کنن همسرشون میاد سمتشون. نمیدونم تا چه حدی درسته اخه ما که شرایط شمارو نمیدونیم.... ولی از خدا میخام بالاخره بفهمه چقدر دوسش داری و دیر نشه .... ❤️‍🩹

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
من توی اینترنت یه ویدیو دیدم مشاوره بود میگفت اونایی که شوهرشون این مدلیه. ۴۰ روز بدون فکر به چیزی ی ...

میاد سمتم ولی باز سر یه حرف دور میشه سلامت باشی عزیزم 

اره باید همین جور باشم بنظرتون میتونه از جادو باشه

ببین تا حد امکان اول به این مورد فکر نکن 

شاید بعضیا بگن اعتقادی نداریم فلان ولی این یه چیز ثابت شده هست تو قرانم هست 

اگه اصلا حل نشد بهش فکر کن 

این ذهنتو درگیر میکنع به هر بن بستی برسی احساس میکنی جادوعه

همه مردا که بیرون پرانرژی هستن همینن، بیرون خوش رو هستن انرژی زیاد میزارن میان خونه دیگه توان ندارن 

منم همین مشکلو دارم چون شوهرم بیش از حد بیرون انرژی می‌زاره خونه اصلا نمیتونه حتی یه صحبت معمولی کنه 

مردهایی که بیرون ساکتن توی خونه خیلی بهترن، 

تجربه من

2706