2733
عنوان

سر فالورای دخترش دعوا کردیم +اسکرین چت

| مشاهده متن کامل بحث + 1852 بازدید | 100 پست
کلا قصد دارم بلاکش کنم 🫠🫠باهام بد حرف زد

خوب کاری میکنی بخدا اصلا خیلی گارد گرفت از اول بعدم عفت کلام نداره همش میگه میکنه میکنه 

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

موافقم باهات اخه اصلا فالو داشتن دختر عیب نیس

اصلا این قضیه خنده داره برای من یه جورایی 

چون پیج یعنی همین دوست و همکار و همکلاسی

البته بگذریم که یه عده هستن که آدم از شخصیتشون متوجه میشه طرف آدم تعهد و رابطه پایدار نیست ولی اگر جای ایشون بودم به هیچ عنوان حتی به روی خودم نمی‌آوردم‌.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
اخه اطرافیانش میگن همچین ادمی نیست من بازم نمیدونم درون هر کسو خدا میدونه

چرا میخوای با یکی تو ایران رابطه داشته باشی؟ مردم دارن خودشونو میکشن برن اونور اونوقت تو ....

اگه کشور خوبی تحصیل میکنی بمون همونجا هم با یکی آشنا شو اگه هم میتونی جای بهتری بری عجله نکن و وابسته کسی نشو

اصلا این قضیه خنده داره برای من یه جورایی چون پیج یعنی همین دوست و همکار و همکلاسیالبته بگذریم که یه ...

اخه از لحن و گفتار پسره من خوشم نیومد و بنظرم رابطشون همین اول کات شه بهتره پسره اگه چیزی زیر سرش نبود انقد مقاوت و بی ادبی نمیکرد

کلا دنبال رابطه جنسی هست پسره مشخصه هی میگه توخیابون دخترمیبینم میبرم خونه اه اه حالم بهم خورد چندبارم تکرارکرد

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
کلا دنبال رابطه جنسی هست پسره مشخصه هی میگه توخیابون دخترمیبینم میبرم خونه اه اه حالم بهم خورد چندبا ...

نمیدونم به من که تا به حال چیزی نگفته ادعاشم میشه که من پسر خوب و پاکیم از چند تا اطرافیانش حتی یه دختره بود تو کشیک دعوا کرده بودن ازش پرسیدم گفت هول و.. نیست ولی بدخلقه دیگه نمیدونم خدا داند 

بدبخت مگ خیانت کرده؟!

نه من راجع به اونجاش نظر دادم که آقا پسر داشتن درباره دوستاشون حرف میزدن

5 تیر 1403.. روز غدیر.. عهد بستم که آدم شم.. برای خودم... که زِندَم تو این مسیر ولی هیچی از زنده بودن نفهمیدم.  
بزار بگیرتت بعد کش شلوارشو دس بگیر

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤۲.۹ کاش قلبم تپیدن بلد نبود...🙂 همیشه فکر میکردم زمانی که به یه سری چیزا برسم حالم خوب میشه ولی نشد که نشد، برعکس داره حالم بدتر میشه😪...۳.۲۳.چه بود زندگی اگر تو نمیرسیدی؟؟؟💍♥️💑.
2706