2733
عنوان

به نظرتون به جاریم زنگ بزنم یا نه

416 بازدید | 24 پست

تاپیک قبلی کامل توضیح دادم که برادرشوهرم 12 تومن پول امانتی کسی رو نداد، و همسرم داد به طرف.گفته بود یکُم میدم. امشب زنگ زد بهش گفت ماه بعد میدم😭میدونم که امروز و فردا میکنه و درآخر نمیده

حالا به نظرتون زنگ بزنم به جاریم بگم پولمونو بده آخه 30 تومن چک داریم و واااقعا موندیم.بخدا درمونده شدم یه چشمم خونه یه چشمم اشک😔

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه اصلا دخالت نکن، شوهرت وقتی پول داد مگه شما گفتی بده که حالا برای زنده کردن پولش خودت رو بندازی جل ...

همسرم بیخیاله بخدا ریال به ریالشو با خودم جمع کردم،خجالت میکشم چک دست آشناس

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
شوهرت مگه زبون نداره

امشب زنگ زد گفت ماه بعد همسرم گفت چک دارم. برادرشوهرم تلفنو قطع کرد

2706