2733
عنوان

اگه من اعتماد بنفس خواهرم رو داشتم الان ناسا کار میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 45 پست

ولش کن بچه های نسل جدید کلا خیلی پروو و بی ادبن اکثرشون 

شما فقط تمرکزتو بزار برا کنکور 

بعدکه دانشگاه قبول بشه کلا یا میری شهر دیگه نمیبینش یا شهر خودتونم باشی انقدر کلاس و برنامه داری که اصلا وقتی نمیمونه که بخواد رو مخت بره 

مطمعنی راجب خواهرت داری مینویسی!! 

ی طرفه نمیشه به قاضی رفت 

شاید شما همین زبان و دوستای ولگرد و مدرسه دولتی و سمپادو بارها زدید تو‌سرش و با یا شاید خانواده 

و چون نتونسته خودشو بکشه بالا داره به نوعی شمارو میکشه پایین 

و حتی اگرم حق با شماست بیخیال بشید و به جای بحث و نشخوار فکری مسیرتونو برید و نشون بدید یکسال پشت موندن از ارزش های شما نتنها کم نکرده بلکه شمارو به اهدافتونم رسونده😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم الان چون هنوز کم سنید بهت بر می خوره بخدا ده سال دیگه به کیفتم نیست😁

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
من ۳۱ استانو یدور خوندم قبول شدم سخت نبود😂

شهر کوچیک بودید ؟ چه شهری بودید ؟ 

بعدم فرزانگان اولی رو قبول شدید ؟

تو هر شهری یه تیزهوشان اولویت اول هست مثلا شیراز فرزانگان 1 تاپ هست  

ازدواج تو سن ۱۸ تا ۲۴ مثل ترک کردن یه مهمونی تو ساعت ۸ شبه که مهمونای خاص ساعت ۱۰ به بعد میان 
نه والا من خودم سمپادی بودم افتخار نه تنها نداشت توهین و بدبختیم داشت.

چرا باید توهین و بدبختی داشته باشه؟🤔

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
راست میگید خودم سعی میکنم گوش ندم ولی وقتی یکی مدام در گوشت اینارو بگه ناخواسته رو حال ادم تاثیر میذ ...

میدونم کامل چی میگی 

نگران نباش 

تو خواستی فروتن باشی اینجوری شده 

عاشق خدا و عاشقان او❤️‍🔥
بنظرم هست...مدارس سطح بالایی ان و همینکه تو اون سنین بچه وقتشو روش بزاره باید به خودش افتخار کنه

عزیزم من از نظر خودم میگم بنظرم آدم نباید تو هیچ عرصه ای خودشو بالا بگیره

منم تو این مدارس درس خوندم

ولی تنها فرقی که بینشون بود فرق بین دانش آموزان بود

یارو هست سه بار کنکور میده سه بار رتبه تک میاره 

از بچگی کارگری می‌کنه

عرق می‌ریزه 

خرجی خونه میده

بنظرم اینکارا بیشتر افتخار داره

به هر حال هر شخصی اگه شرایطشو داشته باشه درس میخونه و موفق میشه 

من ۳۱ استانو یدور خوندم قبول شدم سخت نبود😂

احیانا سهمیه داشتی؟

2706