2733

من سمپادی ام و دوبار ازمون دادم و هر دو بارش هم بهترین مدرسه تهران قبول شدم

حالا سال پیش کم کاری کردم نخوندم و موندم پشت امسال و کلی خوندم و برای تیر امادم،

بعد خواهر پرروی ولگردم که بزور باید نشوندش سر کتابش

دم به دقیقه یعنییی هر ثانیهههه قبول نشدن من رو میکوبه تو سرم

حالا خودش نه تنها سمپاد قبول نشد ،بلکه نمونه دولتی هم نیاورد و تنها افتخاراتش ولگردی با دوستای بی‌ادبشه، 

اصلا انقدر بی‌ادب شده تو این مدارس دولتی که یه کلماتی بکار میبره من دهنم باز میمونه از خجالت و بی‌حیایی

بعد همین آدم از منی که کل زندگیم پای درس و زبان بوده مدام ایراد میگیره و طعنه میزنه

من مدرک کانونم رو با بالاترین نمره تموم کردم و گرفتم

بعد خانوم بابام کلی خرج کلاس زبانش کرد و حتی چند ترم رو افتاد و چندبار خوند اخرش فرق kitchen و chicken رو نمیفهمه

بخدا میسوزم وقتی همچین کسی که کادش بخور و بخوابه مدام تیکه میندازه😭😭😭😭💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق داری ولی سمپاد افتخار خاصی محسوب نمیشه میشه؟😂

نمیگم افتخار هست یا نیست ولی تو اون سن اینکه انقد دیسیپلین داشته باشی بشینی پای درس ، بزرگ ترین لطف و کاریه که تو اون سن میشه کرد.

عاشق خدا و عاشقان او❤️‍🔥

برای یه دانش آموز چرا افتخار داره دیگه خدایی

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸

میشه 

راحت نیست قبول شدنش اولا 

دوما تو همچین جو‌ عالی درس خوندن افتخار داره 

ازدواج تو سن ۱۸ تا ۲۴ مثل ترک کردن یه مهمونی تو ساعت ۸ شبه که مهمونای خاص ساعت ۱۰ به بعد میان 
تو رو خدا وقت و اعصاب ارزشمندت رو پای این چیزا نذار

راست میگید خودم سعی میکنم گوش ندم ولی وقتی یکی مدام در گوشت اینارو بگه ناخواسته رو حال ادم تاثیر میذاره

2706