2733

من الان فرق ای یو ای و ای  وی اف رو نمیدونم

مث حالت بارداری داره؟

انن شالله که چیزی نیست استراحت کن دردش ادامه دار بود برو دکتر

یا خ نگرانی برو

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
من الان فرق ای یو ای و ای وی اف رو نمیدونممث حالت بارداری داره؟انن شالله که چیزی نیست استراحت کن در ...

آی یو آی تقریبا مثل اقدام طبیعیه فقط اسپرمای سالم و جدا میکنن تزریق میکنن به رحم،ولی آی وی اف جنین تو محیط ازمایشگاه تشکیل میشه بعد انتقال میدن به رحم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آی یو آی تقریبا مثل اقدام طبیعیه فقط اسپرمای سالم و جدا میکنن تزریق میکنن به رحم،ولی آی وی اف جنین ت ...

ممنون از توضیحاتت

دعا میکنم ان شالله خطری توروتهدید نکنه و زودی زود خبرای خوبی درراستای مادرشدن بشنوی🥲🤗🤩

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
ممنون از توضیحاتتدعا میکنم ان شالله خطری توروتهدید نکنه و زودی زود خبرای خوبی درراستای مادرشدن بشنوی ...

ممنون عزیزم خیلی برام دعا کن منم دعا میکنم انشالله هر چی که تو دلته برات اتفاق بیفته💜💜

ممنون عزیزم خیلی برام دعا کن منم دعا میکنم انشالله هر چی که تو دلته برات اتفاق بیفته💜💜

چشم دعا کردم🤍🪽

دمت گرم ، زنده باشی♥️🫂

دیگه خواهر چی بگیم نباید میپریدی. همچین روزایی فقط باید تو خونه استراحت کنی .اگر دردت زیاده بادکتر د ...

اخه هنوز موعدم نرسیده ازمایش ندادم یعنی از الان شیاف بزارم بنظر شما؟

مگه ایوای نکردی؟انتقال ندادی هنوز؟

نه عشقم ای یو ای با ای وی اف فرق داره،ای یو ای انتقال نداره اسپرمو جدا میکنن تزریق میکنن به رحم تقریبا مثل طبیعیه،هنوز نمیدونم گرفته یا نه ولی کمرم بشدت درد گرفته احتمال میدم که باردار باشم بخاطر همین نگران شدم😭

نه عشقم ای یو ای با ای وی اف فرق داره،ای یو ای انتقال نداره اسپرمو جدا میکنن تزریق میکنن به رحم تقری ...

انشالله که باردارهستی

و نگران نباش همه چی دست خداست

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡
2706