2733
عنوان

میشه از این والدین بیشعور نباشید

| مشاهده متن کامل بحث + 14761 بازدید | 178 پست

همتون عجیب غریب بودید ، اون روانی که بیخود و بی جهت یک بچه رو انقدر ازار میداده 

پسرای کودنش که بیخودی بهت تهمت میزدن 

پدر و مادرت که با علم به روانی بودن یارو و سوابق درگیریهاتون تو رو تو شرایطی قرار میدادن که اون مردک دسترسی بهت داشته باشه که ازارت بده 

منم عجیب و غریب تر از همه که از سرکار اومدم هنوز لباسامو عوض نکردم و نشستم ببینم تهش چی میشه 😒

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باز برگشتیم گفت برید مرده رو صدا کنید بیاد

اومد

گف برو پسراتو بیار 

مرده گف نه وسط تولدن و اینا

بابام گف میری بیاریشون یا خودم برم بیارمشون

مرده رفت دست دوتاشو گرفت اورد

بابام گف میخوام با خودشون تنها حرف بزنم

مرده گف ن من نمیزارم 

بابام گفت همین ک گفتم من مث تو نیستم ک

پسرا رو بردیم یکم اونور تر

بابام گف دختر من تورو زده

یکیش گف اره

ب اون یکی گف دختر من داداشتو زده؟

اون هیچی نگفت😐

بابام گف مکه با تو حرف نمی‌زنم 

دختر من داداشتو زده؟

گف ن🙄

گف پس چرا حرف الکی میزنید

قله گف داداشم گفته ب کسی نگم ولی الکی میگفت

گفت خب تو ب بابات نگفتی گف نه

اون قله هم هی میگف نه این دروغ میگه 

بابام گف تو چرا دروغ میگی

باز اون همچنان میگف ن دختر تو منو زده

اون یکی گفت نه الکی میگه

از وقتی شما اومدین غزال با ما بازی نمیکنه داداشمم حسودیش شد اینارو گفت ک برید😐

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...
غزال کیه

یکی از بچه های محله بود قبل اینکه عموم اینا بیان غزال دوست صمیمی دو قلو ها بوده 

بعد ک میاد با ملیکا دوست شد و هر وقتم ک من میرفتم فقط با من و ملیکا بازی میکرد ب دو قلو هام میگف بازی دخترونه اس شما نیاید🗿

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...
همتون عجیب غریب بودید ، اون روانی که بیخود و بی جهت یک بچه رو انقدر ازار میداده پسرای کودنش که بیخود ...

دقیقا

با طرف دعوا کردن و درگیر شدن تو محله

بعد دخترشون تنها فرستادن تولد!!!

عجیبه والا

چ بد حرف زده بابا ت انگار طلبکاره

حالام طلبکار بود😐

مردیکه مگ کم منو اذیت کرد

دقیقابا طرف دعوا کردن و درگیر شدن تو محلهبعد دخترشون تنها فرستادن تولد!!!عجیبه والا

تنها نبودم دختر عمو و دوتا پسر عمومم بودن

2706