2777
2789
عنوان

اولین جلسه واسه لیزر ناحیه ی خصوصی🤐باتجربه ها میشه یه لحضه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 85 پست

بله درد داره و‌جلسه اول خیلی خوب جواب میده.من خودم ۱۲جلسه کامل رفتم و باورش سخته اما نه زیربغل نه بیکینی دیگه مویی نیست.واسه من خیلی خوب جواب داد 

بهت فکر میکنم هرروز،ازت دل میکنم هربار،ولی چشمات تو عکسا نمیزارن برم انگار.🖤فقط کارم شده گریه،همش دلتنگ و افسردم، یجوری تو خودم میرم خودم فکر میکنم مردم.یه گوشه بی تو میشینم، یه گوشه ماتو مبهوتم،یه روزی زیرو میشم یه بمب از جنس باروتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ندارم ای بدبختی🥺کاش قبلا میگرفتم

بی حسی نزن من یکساله میرم 

اونجا درجه دارن هرچقدر تحمل نکردی درجه رو پایین میاره پماد بزنی درجه بالا رو حس نمیکنی پوستت میسوزه 

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
بله درد داره و‌جلسه اول خیلی خوب جواب میده.من خودم ۱۲جلسه کامل رفتم و باورش سخته اما نه زیربغل نه بی ...

عزیزم اسم دستگاهتون چیه؟

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
پماد زایلاپی بخر از داروخونه بیست دقیقه قبل بزن بعد اونجا برو دستشویی تمیز کن خودتو قشنک بی حس میشی

مچکرم‌عزیزم بابت راهنمایی‌

حالا اینبارو‌بدون‌بی حسی میرم توکل به خدا 🤐

واسه این بدون بی حسی میرم چون از شانس من امروز شوهرم واسش کاری پیش اومد رفت با آژانس میرم باید مستقیم برم مرکز لیزر بچه ها هم باید ببرم خونه خواهرشوهر کلا وقت نمیکنم برم داروخانه‌اینا 

بخدا کابربسیار قدیمی هستم ولی گوشیمو پسرم ترکوند دیگه کاربری قبلیمو از دست دادم🤓با تشکر💋
عزیزم اسم دستگاهتون چیه؟

کندلا

بهت فکر میکنم هرروز،ازت دل میکنم هربار،ولی چشمات تو عکسا نمیزارن برم انگار.🖤فقط کارم شده گریه،همش دلتنگ و افسردم، یجوری تو خودم میرم خودم فکر میکنم مردم.یه گوشه بی تو میشینم، یه گوشه ماتو مبهوتم،یه روزی زیرو میشم یه بمب از جنس باروتم.
کندلا

وای کندلا میگن خیلی خوبه 

جلسه ای چقدره؟؟ ناحیه ای میرین یا فول بادی،؟

مچکرم‌عزیزم بابت راهنمایی‌حالا اینبارو‌بدون‌بی حسی میرم توکل به خدا 🤐واسه این بدون بی حسی میرم چون ...

ببین دکترمن‌میگفت تا میتونید بی حسی نزنید اثرش کمتر میشه

بله درد داره و‌جلسه اول خیلی خوب جواب میده.من خودم ۱۲جلسه کامل رفتم و باورش سخته اما نه زیربغل نه بی ...

هر ماه می‌رفتی ؟

اسم دستگاه تون چی بوده؟

برا من جلسه ۳ ولی فقط دیرتر رشد می‌کنه و نازک شده یکم

بعد دیروز جلسه چهارم نرفتم پریود شدم 

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.
فک کنم مابینیش‌میشه ژیلت کشید

دوهفته بعد و شب قبل لیزر

منم میخوام برم ولی من خجالت میکشم 😅

اصن نمیخوام بهش فکر کنم 😁😁😁😁😁

اونا ازینا‌زیاد دیدن اونا ازینا‌زیاد دیدن اونا ازینا‌زیاد دیدن

بخدا کابربسیار قدیمی هستم ولی گوشیمو پسرم ترکوند دیگه کاربری قبلیمو از دست دادم🤓با تشکر💋
2801