2777
2789
عنوان

اولین جلسه واسه لیزر ناحیه ی خصوصی🤐باتجربه ها میشه یه لحضه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1401 بازدید | 85 پست
بی حسی نزن من یکساله میرم اونجا درجه دارن هرچقدر تحمل نکردی درجه رو پایین میاره پماد بزنی درجه بالا ...

مچکرم عزیزم♥️♥️♥️

بخدا کابربسیار قدیمی هستم ولی گوشیمو پسرم ترکوند دیگه کاربری قبلیمو از دست دادم🤓با تشکر💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزمزم ما بینش آزادی ژیلت بکشی؟؟؟

هر ده روز میکشم 

آزادی معنی نداره،،،وقتی زندانی افکار خودتی...                      بعضی مواقع وقتی میگم آزادی.. مردم های جاهل: میخای لخت بیای بیرون؟ نه! میخام اختیار داشته باشم حق انتخاب، حق اظهار نظر، حقوق طبیعی خودم ک لازم نباشه از یه نر بگیرم.
دستگاهت چیه عزیزم؟ماهیانه میرفتی

دستگام‌کندلا بود اره اما اسفندو فروردین نرفتم فقط 

بهت فکر میکنم هرروز،ازت دل میکنم هربار،ولی چشمات تو عکسا نمیزارن برم انگار.🖤فقط کارم شده گریه،همش دلتنگ و افسردم، یجوری تو خودم میرم خودم فکر میکنم مردم.یه گوشه بی تو میشینم، یه گوشه ماتو مبهوتم،یه روزی زیرو میشم یه بمب از جنس باروتم.
ب اپراتور گفتم میگه کندلا اصل تو ایران وجود ندارد اینا شبه کندلا هستن

نمیدونم شاید الکی میگه چون خودشون ندارن اون دستگاهو. اما من خیلی خوندم و شنیدم که ۸جلسشون تموم‌شده اما جوابی نگرفتن واسه همین تو انتخاب دستگاهو مطب خیلی دقت کردم

بهت فکر میکنم هرروز،ازت دل میکنم هربار،ولی چشمات تو عکسا نمیزارن برم انگار.🖤فقط کارم شده گریه،همش دلتنگ و افسردم، یجوری تو خودم میرم خودم فکر میکنم مردم.یه گوشه بی تو میشینم، یه گوشه ماتو مبهوتم،یه روزی زیرو میشم یه بمب از جنس باروتم.
من نابلکس میرم بنظرت خوبه ۶جلسه رفتمبنظرت عوض کنم؟

نمیدونم عزیزم من کلا اینجوری بودم هیچ دستگاه دیگه ای رو قبول نداشتم ببین من جلسه ۸جواب ۹۵٪گرفتم الان شما چند درصد جداب گرفتی

وای🥺بی حسی میزدی؟

نه تاحالا بی حسی نزدم

اپراتور بهم گفت از این به بعد بزن انقد له نشی ولی میترسم تاثیر لیزر کم بشه نمیزنم  

دوستهای قشنگم میشه لطفا برای حاجت رواییم دعا کنین به دعاهاتون خیلی اعتقاد دارم  
نمیدونم عزیزم من کلا اینجوری بودم هیچ دستگاه دیگه ای رو قبول نداشتم ببین من جلسه ۸جواب ۹۵٪گرفتم الان ...

ماه قبل ۷ام رفتم الان شاید در حد۵درصد بعضی جاهام مو داره

میترسم وقتی نرم بیشتر بشه چون من ماهیانه میرم

ماه قبل ۷ام رفتم الان شاید در حد۵درصد بعضی جاهام مو دارهمیترسم وقتی نرم بیشتر بشه چون من ماهیانه میر ...

برو عزیزم تا تکمیل جلساتت برو

2801