2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

فک کنم اون دنیا بدتر از اینجاس ...

به نظرم فکر می‌کنیم بمیریم راحت میشیم اما نمیدونم چ بلایی سرمون میاد

اوستا کریم هر سازی زدی رقصیدیم ولی ناموصا شاباشمونو بده مرسی اه😒❤️.... ممد مکانیک ازون روزی که با خجالت و صورت قرمز نگام میکردی و همش منو میپاییدی من عاشقت شدم🦦❤️
شما چرا

خسته شدم از تنهایی، از شغل همسرم که شیفت شب زیاد داره و اغلب اوقات تنهاییم ، دیگه نه جسمم و نه روانم هیچکدوم قدرت ادامه راه رو ندارن 

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
خسته شدم از تنهایی، از شغل همسرم که شیفت شب زیاد داره و اغلب اوقات تنهاییم ، دیگه نه جسمم و نه روانم ...

بگو خواهرت بیاد بمونه پیشت یا شما برو خونه مامانت اینا

اتفاقا خواهرم و بچش اینجان شوهر اونم شیفته

بگو خواهرت بیاد بمونه پیشت یا شما برو خونه مامانت اینا اتفاقا خواهرم و بچش اینجان شوهر اونم شیفته

بچه هام هستن ، خونه این و اونم نمیشه، یک روز دو روز نیست که بگم میگذره، همین نیم ساعت پیش زنگ زدم بهش کلی گریه کردم از خستگیام گفتم از بار زندگی که در نبود مرد خونه به دوش زنه، از بیماری شب و نصفه شب بچه ها، از گریه و بغض امشب پسرم برای اینکه باباش نیست و قرار بود باهاش بره دوچرخه سواری، از دزدی که چند وقت پیش اومد تو ساختمون و ترس افتاده تو دلمون و هر شب علاوه بر قفل و زنجیر پشت در ،یه مبل سنگینم میزاریم پشت در ، هییی چی بگم خواهر تنهایی خیلی سخته 😔😔😔

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2801