2777
2789
بچه هام هستن ، خونه این و اونم نمیشه، یک روز دو روز نیست که بگم میگذره، همین نیم ساعت پیش زنگ زدم به ...

عزیزم مشخصه خیلی ناراحتی🥺🥺نمیشه شیفت شب نمونه یا کم بمونه

سخته واقعا حق داری 

عزیزم مشخصه خیلی ناراحتی🥺🥺نمیشه شیفت شب نمونه یا کم بمونه سخته واقعا حق داری 

نمیشه، مجبوره بخاطر شغلش ماموریت بره، حتی تو شهر مونم نیست متاسفانه،

شرمنده عزیزم شما رو هم ناراحت کردم ، ان شالله که عزیزت همیشه کنارت باشه و زندگیت آروم و دلچسب بگذره براتون♥️

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

نمیشه، مجبوره بخاطر شغلش ماموریت بره، حتی تو شهر مونم نیست متاسفانه، شرمنده عزیزم شما رو هم ناراحت ...

دشمنت شرمنده شمارو دیدم تو سایت میشناسمتون قربونت برم شماهم همچنین 🥺

دشمنت شرمنده شمارو دیدم تو سایت میشناسمتون قربونت برم شماهم همچنین 🥺

عزیز دلین شما، منم میشناسمتون  عزیزم. ان شالله زنده باشید ♥️

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2803