2777
2789
عنوان

پسرم ورودی هیچ مدرسه ای قبول نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 2362 بازدید | 153 پست
كار به بقيه حرفات ندارم  سرچ كن يا بپرس thچي خونده ميشه ث توك زبون 🤣حالا من كلا زبانم خوب نيس ...

بله اون مث که میشه ریاضی خانم با سواد اما آی مت کلاسای بازی و ریاضی بچه هاس تو ایران آی مت تلفظ میشه شما به من زبان انگلیسی یاد نده اول ببین تلفظ کلاسی که بچتو میفرستی ویه بعد نگران پروفسور نشدن بچه ۵ساله شو از الان تا فردا صبحم ریپلایم کنی با مادر بی سوادی مثل شما دیگه هم‌کلام نمیشم 😊👎

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

خانم من خودم نه ورودی هفتم و نه ورودی دهم تیزهوشان قبول نشدم فقط ورودی دهم نمونه قبول شدم میشه لطفا تو این سن تحت فشارش نذارین؟ چون من کاملا درکش میکنم واقعا این تحت فشار گذاشتن تاثیرات بدی روی روحو روان ادم میذاره من وقتی بار اول تیزهوشان قبول نشدم یجوری تو سرم فرو کرده بودن که انگار قراره تا دهم عذاب الهی تو مدرسه ی عادی(شاهد خوندم) بر سرم نازل بشه اما واقعا اون سه سال که تو شاهد خوندم از نظر روانی برام خوب بود لطفا تو این سن کم اذیتش نکنین عوضش اگر خدای نکرده ورودی امسالو قبول نشد توی یه مدرسه خوب ثبت نامش کنین که محیطش خوب باشه ان شا الله ورودی دهمش رو عالی بده من برای موفقیت پسرتون دعا میکنم فقط خواهشا روانشو سر یه مدرسه بهم نریزین 🙏🙏

نه دولتی ابدا

😐فک نمیکردم هم چین مادرانی هنوز هم هستن 

زمان ما مادران همه دهه چهل و پنجاه فک میکردن رفتن به اون مدارس لازمه موفقیت الان مادر ها همه اول از همه ارامش و آسایش بچه رو در نظر میگیرن و استعداد محورن

2802
😐فک نمیکردم هم چین مادرانی هنوز هم هستن  زمان ما مادران همه دهه چهل و پنجاه فک میکردن رفتن به ...

ارامش و اسایش بچه به چه قیمتی 

به قیمت تنبلی و کاهلی و یک عمر بی مسولیت بودنشون

مادر دهه ۴۰ و پنحاه بچه های با مسولیت تربیت کردند و مادرهای حالا اکثرا بچه هاشون بی عار و بی مسولیت هستن

چ مدارسی بردیش که ورودی داده قبول نشده؟

عزیزم من امضاتو خیلی دوست داشتم اشکال ندارم بزارم ؟

بچه ها امضای من و تلاش من برای رفتار خوبم با شما به رفتار شما هم برمیگرده وقتی بی دلیل تیکه میندازی و توهین میکنی ۴ برایرشو جوابتو میدم چون از حق خودم نمیگذرم و نمیخوام‌ خودم ناراحت شم و تاوان تربیت بد خانوادگی شما رو هم من نباید پس بدم اگه ی موقع دلتو شکوندم بهم بگو ... اصلا با کسی دعوا ندارم لطفا باهم مهربون باشیم نمیخوام دل کسی بشکنه شما هم برا بقیه نخاین اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:)  ی صلوات میفرستی به حاجتم برسم؟ مرسی❤️دوست عزیزم ایام محرمه و من حاجت دار دعا کن به حاجتم برسم ، هروقت خاستی بگو منم دعات کنم       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم.  اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ 
بله حتما میتونین بذارین 😇

مچکرم   

بچه ها امضای من و تلاش من برای رفتار خوبم با شما به رفتار شما هم برمیگرده وقتی بی دلیل تیکه میندازی و توهین میکنی ۴ برایرشو جوابتو میدم چون از حق خودم نمیگذرم و نمیخوام‌ خودم ناراحت شم و تاوان تربیت بد خانوادگی شما رو هم من نباید پس بدم اگه ی موقع دلتو شکوندم بهم بگو ... اصلا با کسی دعوا ندارم لطفا باهم مهربون باشیم نمیخوام دل کسی بشکنه شما هم برا بقیه نخاین اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:)  ی صلوات میفرستی به حاجتم برسم؟ مرسی❤️دوست عزیزم ایام محرمه و من حاجت دار دعا کن به حاجتم برسم ، هروقت خاستی بگو منم دعات کنم       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم.  اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ 

سلام عزیزم میشه راهنمایی کنی منم پسرم امسال ششم هست درساش عالیه ولی تیز هوش نیست به نظرتون چه کتابایی بگیرم کارکنه میخام حداقل نمونه دولتی قبول شه 

شما پسرت چی شد قبول شد جایی؟

میسه مدارس نمونه دولتی رواسماشونو بگی

کدوم شهری.ببخشید زیادشده خودتم مادری میدونی چه قد استرس دارم اینروزاروشماسپری کردی

🌼
سلام عزیزم میشه راهنمایی کنی منم پسرم امسال ششم هست درساش عالیه ولی تیز هوش نیست به نظرتون چه کتابای ...

پسرمن هیچ کجا قبول نشد رفت مدرسه دولتی 

ما اصفهانیم و اینجا برای هفتم نمونه دولتی ندارد فقط برخی شهرها به صورت ازمایشی برای هفتم و کلا متوسطه اول مدرسه نمونه دولتی دارند 

اگر پسرت باهات همکاری نمی کنه و نمی شینه سر درس تلاش بیخود نکن 

اگر تلاش میکنه نتیجه میده هوش مهم نیس تلاش مهمه برنامه ریزی و پشتکار مهمه 

ای کیو ششم را بگیر براش صفر تا صدش را باهاش کار کن 

مبتکران ثبت نامش کن تست زدن را یادش میدهند و ازمون میگیرند ترازش را هم میبینی تو سایت میتکران

2801