2777
2789
عنوان

پسرم ورودی هیچ مدرسه ای قبول نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 2363 بازدید | 153 پست
پسرم برادراش خیلی موفق هستند نمی خواهد از اونها کمتر باشه ولی مثل اونها تلاش نمی کنه 

عزیزم این تفکر مقایسه ‌ای رو از بچه‌تون بگیرید

و علت تلاش نکردنش رو هم جویا باشید

بگید باید تلاش کنی برای خودت ، ن اینکه تلاش کنی مثل برادرات باشی.

عاشق شده‌ام،شکست خورده‌ام، پیروز شده‌ام،جایزه گرفته‌ام،اشتباه کرده‌ام،انتقام گرفته‌ام،تحقیر شده‌ام،دوست داشته شده‌ام،به من عشق ورزیده‌اند،از کار بی‌کار شده‌ام،دستم را گرفته‌اند،از ته دل خندیده‌ام،خدا را گم کرده‌ام،خدا را دوباره پیدا کرده‌ام،نفرت ورزیده‌ام،برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام،برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام،گریه کرده‌ام ، دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی این ها...🍂🔮
نداره برای راهنمایی مطمئنم  برا دبیرستان داره از نزدیکان خودمم ثبت نام کردن اتفاقا

شما همین الان سرچ کن لینک ثبت نامش میاد!!

عاشق شده‌ام،شکست خورده‌ام، پیروز شده‌ام،جایزه گرفته‌ام،اشتباه کرده‌ام،انتقام گرفته‌ام،تحقیر شده‌ام،دوست داشته شده‌ام،به من عشق ورزیده‌اند،از کار بی‌کار شده‌ام،دستم را گرفته‌اند،از ته دل خندیده‌ام،خدا را گم کرده‌ام،خدا را دوباره پیدا کرده‌ام،نفرت ورزیده‌ام،برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام،برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام،گریه کرده‌ام ، دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی این ها...🍂🔮

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

تیزهوشان برای همه اذیت کننده نیست. مونده به آدمش. من و داداشم هر دو مدرسه خاص بودیم. من اذیت شدم، چ ...

بله صددرصد درست میگین ولی بچه ها داخل مدرسه های دگه هم جای پیشرفت دارن 

دختری از دیار غم ۱۳۸۲
اینا کدوم مدارسن که برای اول رفتن آزمون ورودی میخوان  اگه منظورت سنجش هست که اگه سنجش نمره اش ...

برا پيش دو نه كلاس اول 

مدارس خاص هستن تو شهر ما سه تا مدرسه تاپه 

دوتاشو قبول نشد 

يكيش از اون دوتا كه مدرسه قراني بود انگار پسرم يكم انگليسي حرف زده مثلا عكس ميوه نشون دادن انگليسي گفته

💚التماس دعا 💚اگه دوست داشتيد برا سلامتي بچه هام صلوات بفرستيد به منم بگيد براتون بفرستم 💚
2802
به فرض که با فشارشما و مشاور تیزهوشان قبول شد ،بعدش چی؟!!وقتی باهوشه ،مدارس عادی هم میتونه درس بخونه ...

نه من چند تا بچه دارم تو مقاطع مختلف 

خیلی بین مدارس فرق هست 

معلم ها همه جا یکجور نیستند 

یک ندرسه تا سه ماه سال دائم معلم عوض میکنه یک مدرسه روز اول و اخر معلمش یکیه 

یک ندرسه معلمها خیلی خوب درس میدهند و خیلی خوب پیگیرند برهی مدارس اصلا براشون مهم نیس

بچه ۵ سالشه اینهمه درس و کار و‌..؟؟؟؟؟ پ تفریح و بچگی چی میشه این وسط😐😑

زبانش كاملبازي محوره عين خانه بازي 

رياضيشم بزني نت مياد همينجوريه 

خب خودش دوست داره اگه بگه نه نميبرم مثل نقاشيش

تفريحم باهم داريم 

💚التماس دعا 💚اگه دوست داشتيد برا سلامتي بچه هام صلوات بفرستيد به منم بگيد براتون بفرستم 💚
بچه رو راحت بذار منی که کل دوران تحصیلم نمونه دولتی بودم الان چه گلی به سرم زدم . همین امثال شما خان ...

الان دانشجو هستی

هرجا زندگی برات سخت شد با خودت بگو ان مع العسر یسرا یعنی همراه هر سختی آسانی است این رو خدا برا آرامش دل ما گفت تازه دو بارم پشت هم گفته که ایمانمون قوی تر بشه 🍃🍃🍃دوم این که به موقعیت هیچ کس حسادت نکن چون تو نمیدونی اون فرد چی از دست داده یا چه سختی رو تحمل کرده  تا به این موقعیت رسیده🎄🎄🎄در آخر هم اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو بدم وگرنه جواب ابلهان خاموشیس.....
چرا نذاشتی بچت بچکی کنع اخه کلاس زبان از ۲سالگی؟؟؟وقتی حتی زبان مادریشو هم کامل یاد نگرفته؟؟؟ میخوای ...

درك نميخاد قضاوت نكردن ميخاد 

فكر نكن كلاسش مثل كلاساي دوروبرته يا زمان خودمون عين يه مركز بازي بزرگه و خانه بازي بچه فقط بازي ميكنه مثلا ميوه فروشي لباس فروشي حين بازي فقط فقط باهاش حرف ميزنن البته در قالب بازي 

شما همین الان سرچ کن لینک ثبت نامش میاد!!

همین الانم که گفتین سرچ کردم و درست گفته بودم میگم که تو اطرافیان خیلی نزدیکمم بوده ششم به هفتم بی آزمونه نمونه

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست💞هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست 💞خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد💞
چه کنم خواهر جان  بد جور در مونده ام

با یه مشاور مشورت کنید عزیزم.

مشورت نی نی سایتی اثر سو داره بیشتر

2801