2733

از وقتی امتحانا شروع شده من رژیم نگرفتم یکم چاق شدم حس میکنم مانتوم واسم تنگ شده 

ایراد میگیرن اگر با لباس بیرون و مقنعه برم؟ دیدم سه نفر از بچه ها با لباس بیرون میان ولی اونا بزرگسالن دو سه سال بزرگترن. اگر گیر نمیدن بهم بگید که فردا با لباس بیرون برم🥺 یه شلوار ساده ی مشکی جذب نیست اصلا 

با یه مانتوی سفید ولی مانتوم خیلی بلند نیست 

و یه مقنعه ی مشکی بلند

حوزه ما گیر نمیده

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حوزه ما که گیر نمیده.. ولی حتما باید مقنعه پوشید... با شال راه نمیدادن

خدایا تو بساز توبسازی قشنگه...! ️ 🦋🌈      خدا ما رو عمیقا دوست داره از هر عمیقی عمیق تر❤️...                        یه تاج معمولا سنگینه 👑 پس فراموش نکن که تو یه ملکه ای! ️ ✌😁💙😎