2733

حس میکنم خیلی زندگیم کسل کننده شده

ن حس و حالشو دارم برقصم

یا اشپزی کنم

کیک درست کنم

ورزش کنم

پادکست گوش بدم

نماز بخونم

درس بخونم

هیچ کاری نمیتونم کنم ، نه اینکه نخام ولی واقعا نمیشه

یه مقاومتی دارم که حد تداره

خسته شدم از این وضع کسل کننده

چیکار کنم ب نظرتون؟؟، شما چیکار کردین خوب شدین؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سردی مغز دارین عزیزم برا همین این حس و دارید

مشاور و درمانگر طب سنتی هستم🍒اگ مشکلاتی مثل<<استرس..بیخوابی..افسردگی..چاقی..لاغری..ریزش مو..و....>> داری میتونم کمکت کنم🤍مشاوره کاملا رایگان میتونید به ایدی من در روبیکا پیام بدید @Tebemashhad
دقیقا همه چی خاکستریه. دیگه از حرف انگیزشی و اینام تاثیری نداره ینی بی حس بی حسم نمیدونم چیکار کن ...

می‌دونی هیچ کس جز خودت نمیتونه برات کاری کنه ؟

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 

تا خودت واقعا نخوای تغییر نمیکنی ،تا زمانی که دست روی دست گذاشتی معجزه اتفاق نمی افته ،واسه شروع باید گوشیو از خودت دور کنی و به دورو ورت نگاه کنی،چه کارایی هست که خیلی وقته سراغشون نرفتی؟

می‌دونی هیچ کس جز خودت نمیتونه برات کاری کنه ؟

اره میدونم برای همینم نمیخام بیشتر از این خودمو زجر بدم

میخوام خوب بشم 

منم بخندم سرزنده باشم شاد باشم

انقد تو گوشی نباشم یا نخوابم

منم برنامه ریزی کنم انقد اهمال کاری نکنم

از چی مثلا 

یک ربع رقص 

یک ربع دوش گرفتن 

یک ربع نماز خواندن 

یک ربع کتاب 

بعد که خوشت بیاد و شروع کنی کم کم زیاد میشه 

البته مشاور هم برید خوبه 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
تا خودت واقعا نخوای تغییر نمیکنی ،تا زمانی که دست روی دست گذاشتی معجزه اتفاق نمی افته ،واسه شروع بای ...

خیلی کارا

تازگیا جز چند صفحه درس و گوشی و خواب هیچ کاریییی نکردم

نه اشپزی

نه کیک درست کردم

ن رقصیدم

ن ورزش کردم

خب چیکار کنم چی بخورم خوب بشه 

با دمنوش ها و چیزهایی ک باعث بشه مغزتون گرم بشه استفاده کنین عزیزم

مشاور و درمانگر طب سنتی هستم🍒اگ مشکلاتی مثل<<استرس..بیخوابی..افسردگی..چاقی..لاغری..ریزش مو..و....>> داری میتونم کمکت کنم🤍مشاوره کاملا رایگان میتونید به ایدی من در روبیکا پیام بدید @Tebemashhad
اره میدونم برای همینم نمیخام بیشتر از این خودمو زجر بدم میخوام خوب بشم  منم بخندم سرزنده باشم ...

برا خودت برنامه بزار و خودت اجبار کن که بلند شی 

هر روز صبح اول دوش بگیر لباست عوض کن حتما صبحانه بخور کسی قرار نیست تو بلند کنه کسی قرار نیست کارای تو کنه کسی ام قرار نیست کنارت باشه تنهایی زندگی کردن به خودت یاد بده به خودت آموزش بده اگر توی ی جمع 100نفره ام نشستی تو تنهایی باید به خودت خوش بگذرونی

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
2706