2777
2789

داشتم فکر میکردم اگه همکار پارتنر قبلیم هول نبود و ریکوئستم با اکانت فیک دختر و قبول نمی‌کرد هیچ وقت نمی‌تونستم پیج خود پارتنرمو پیدا کنم، یه عکس خوشگل گذاشتم و خودشو و دوستاشو فالو کردم بدبختا فکر کردن دافی چیزی اومده سمتشون زود بهم ریکوئست دادن🤣🤣

خیلی جالبه خودشم امتحان کردم دو تا استیکر فرستادم استوریشو ریپلای کردم لایک کرد و برام ریکوئست داد فالوم کنه منم چون لو نرم فیکم قبول نکردم😎

علت سکوتم در برابر توهین بعضیا اینه که مریضای تیمارستان قابل ترحمن نه قابل تفکر😂✌🏻

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
یعنی پیج پارتنرت رو نداشتی قبلا؟

نه عزیزم چون اکسم یه آدم سمی و  دروغگو بود و اسم و مشخصاتشو دروغ گفته بود برا این ك لو نره پیجشو نداده بود بهم😂

تاپیکای قبلی ماجرا رو گفتم کنجکاو بودی میتونی بخونی

علت سکوتم در برابر توهین بعضیا اینه که مریضای تیمارستان قابل ترحمن نه قابل تفکر😂✌🏻

منم یبار با یکی از پیج فیکام که ۶۰ دونه بیشتر فالوور نداشت و منم عجله داشتم واسه یکاری نمیتونستم صبر کنم تا فالوورام بیشتر بشن پیجمو قفل کردم مثلا پیج پی ویه تو بیومم نوشتم

بعد حواسم بود به هیچ عنوان پیج طرفم و استوریاشو نگاه نکنم ولی اتفاقی پیج دوستش به چشمم خوردو دیدم استوری گذاشته و من استوریشو‌ فقططط نگاه کردم نمیدونستم یارو انقد هوله که بیاد دایرکتم و ریکوئست بده البته که من قبولش نکردم و اونم وقتی دید اکسپت نشد و منم مخم زده نمیشه مرتیکه در اومد بهم گفت تابلوعه فیکی منم زدم بلاکش کردم

اخه بتوچه که پیجم فیکه یا نیست چص ولگرد مگه من اومده بودم دایرکتت حالا

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
منم یبار با یکی از پیج فیکام که ۶۰ دونه بیشتر فالوور نداشت و منم عجله داشتم واسه یکاری نمیتونستم صبر ...

وایی دقیقاً منم فالوورام ۶۸ دونه ‌ست فقط ولی دوستای اکسم بچه های خوبین کاری به کارم ندارن🤣🌚

همین هول بودنشون بدبختشون کرده دیگه بیچاره ها فک میکنن جنس برترن اما چون جای مغزشون خشتکشون براشون ت ...

آره دقیقاً و بعضی وقتا این خیلی کار و راحت می‌کنه😂

وایی دقیقاً منم فالوورام ۶۸ دونه ‌ست فقط ولی دوستای اکسم بچه های خوبین کاری به کارم ندارن🤣🌚

نه این چون میدونستم دوست نزدیکشه گفتم شاید اونم پیشش باشه و این دوستش استوری گذاشته باشه که راجب اونم باشه دیدم استوریشو وگرنه عمرا سین نمیزدم

مرتیکه باعث شد بعد دو روز کلا پیجمو دیلیت کنم از ترس اینکه لو نرم🫤😂 تا یه هفته هم استرس داشتم گفتم نفهمیده باشه منم بعد بره به بارو بگه. خدا ازش نگذره حالمو گرفت پیج حیفیمم از دست دادم بخاطرش🥲😂

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
نه این چون میدونستم دوست نزدیکشه گفتم شاید اونم پیشش باشه و این دوستش استوری گذاشته باشه که راج ...

من زرنگی کردم دوست صمیمیش ك همیشه باهمن فالو نکردم فقط استوریاشو چک می‌کنم، ولی باز میترسم یه جوری بدونه من باشم🤦🏻‍♀️

2801