2777
2789
عنوان

غمگین و بی چاره بالاسر برادرم نشستم..

| مشاهده متن کامل بحث + 19987 بازدید | 376 پست
سلام عزیزم اینجور بیماری ها منشا ماورایی دارن برادرتون تحت تسلط ماورا قرار گرفته  یه نفر هست ...

این حرف ها چیه ! 

منشا ماورایی و ....

یعنی جادو شده! 

پس جای علم کجاست ؟

عزیزم اگه مشکل دارید بخونم براتون چون برای گرفتارا و مریضاس

عزیزم منم یه بیماری دارم اگه میشه برا منم بخون خداخیرت بده

روزها رفتند و من دیگر  خود نمی دانم کدامینم             آن منِ سرسخت مغرورم  یا   منِ مغلوبِ دیرینم    

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

الهی آمین😔🙏🏻

عزیرم برین پیش دعا نویس شاید مشکلشون حل شد

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  

یکی از کاربرای اینجا هم مشکل برادر شمارو داره.

اون سنی نداره و گفته صداهای زیادی میشنوه و ادمایی رو میبینه و باهاشون خاطره داره ک وجود خارجی ندارن

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
2802
من شاید قسمت بشه برم کربلا اگه رفتم حتما واسه برادرت دعا می کنم 

انشاالله که حتما قسمتتون میشه

خدا جواب این مهربونیتونو هزار برابر به زندگیتون ببخشه

التماس دعا دارم شدید

لطفا برای شفاعت برادرم دعا کنید
ان شا الله  مطمئنم حضرت زهرا برا دلتون آمین میگن من دعا میکنم براتون و چله واقعه دارم که به ن ...

یه دنیا ممنون

کاش یروزی تموم شه این غم و به سجده بیفتمو بابت این خوبیتون در حقم زار زار گریه کنم و از خدا خوشبختیتونو بخوام

یه دنیا ممنون کاش یروزی تموم شه این غم و به سجده بیفتمو بابت این خوبیتون در حقم زار زار گریه کنم و ...

ان شا الله حاجت بگیرید دلتون شادشه خودش دل منو شاد میکنه🌻🌻🌻

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
واسه منم اگه مقدوره بخونید تمام بدنم جای سرنگ امپول درد میکنه انشالله شفای همه بیمارای جسمی و روحی ...

الهی که هر چی زودتر روح و جسمتون از درد و غم خالی شه

الهم صل علی محمد و آل محمد

من علم رو نفی نکردم علم هم جای خودش ولی اجنه هم وجود داره و میتونه تسلط پیدا کنه به ادم

بله قطعا.  ولی در صورتیکه کسی باهاشون دشمنی داشته باشه یا ....  ب جای مراجعه به دلالان این کار بهتره هر روز سوره ی جن رو یا بخونید یا تو منزل با صوت یک قاری پخش کنید  

2801