2777
2789
عنوان

غمگین و بی چاره بالاسر برادرم نشستم..

| مشاهده متن کامل بحث + 19987 بازدید | 376 پست
الهی خدا به حق امام حسین و تربت کربلا برادرتون رو شفا بده ان شا الله حضرت عباس لباس عافیت تنشون کنه

انشاالله عزیزم

ممنون از دعای خوبت

الهی خدا این غم رو با دعای شما از زندگیمون دفع کنه

الهی که تمام زندگیتون پر از خوشبختی و شادی باشه که انقدر خوبین

لطفا برای شفاعت برادرم دعا کنید

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

انقدر خسته و ناامیدم که حد نداره برادرم الان مچاله شده تو خودشو خوابیده آروم از کل تنش فقط استخون ...

الهی بگردم جیگرم سوخت😢 خدایا خودت گشایشی کن 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
2802
انشاالله عزیزم ممنون از دعای خوبت الهی خدا این غم رو با دعای شما از زندگیمون دفع کنه الهی که تمام ...

ان شا الله 

مطمئنم حضرت زهرا برا دلتون آمین میگن

من دعا میکنم براتون و چله واقعه دارم که به نیت برادرتون میخونم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
اگر روزی یاد من افتادی شما هم پسر منو دعا کن اسمش امیرحسین ممنونم

حتما

به روی چشمم

خدا بهترینارو واسه پسر عزیزت بخواد 

صاحب اسمش نگهدارش باشه به حق حسین

لطفا برای شفاعت برادرم دعا کنید
عزیزم اگه مشکل دارید بخونم براتون چون برای گرفتارا و مریضاس

واسه منم اگه مقدوره بخونید تمام بدنم جای سرنگ امپول درد میکنه

انشالله شفای همه بیمارای جسمی و روحی مخصوصا برادر ایشون

آدم امن یعنی اونی که بعد از حرف زدن باهاش حس آرامش داری نه حس پشیمونی.

سلام عزیزم

اینجور بیماری ها منشا ماورایی دارن

برادرتون تحت تسلط ماورا قرار گرفته 

یه نفر هست توی اینستا دیدمش که رفع میکنه تسلط رو،توی تهران هم هست،پیدا میکنم بهت میگم آیدیش رو

کارش ظاهرا خوبه و ادم مومنی هم هست

دکتر گفتن که ژنش رو داشته استرس و ضعیفی باعثش شده

ممکنه خدا کمکش کنه 

انقد برمنم استرس میدن تپش قلب میگبرم دستام میلرزه اصلا یه وضعی

از فشار روحی زیادیه 

ای کاش تو خفا جوری ک چن ثانیه بکشه بمیرم کسایی ک اذیتم کردن قدرمو ندونستن عذاب بکشن

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  

استارتر  فعلا مسائل ماورایی رو فاکتور بگیریم و درموردش صحبت نکنیم هرچند اصلا بعید نیست . دکتر برادرت حاذق هست ؟؟؟

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...

خدا شفا بده 

منم بردادم مشکل اعصاب داره درکت میکنم 

این روزهای تو رو سالهاس من دارم .ی جورایی کنار اومدم با دردش .

خیلی سخته 

من پدرم دق کرد از مریضی برادرم 

مادرم خیلی شکسته شده 

هییییی

گاهی وقتها میگیم حکمت خداروشکر کاش ی دست یا ی پا نداشت ولی این بیماریو نداشت 

برای پسرم تمام تلاشمو میکنم بهم افتخار کنی عزیز دلم میشه برا به ارزو رسیدنم ی صلوات بفرستید .خدایا شکرت راه درستو نشونم دادی پسرم توتنها دارای من تو این دنیا هستی 
2801