2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس ششمی نیستم ولی احساس کردم موندگار

زنه جوونه؟مثلا حول و حوش ۵۰ 

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2799
آره زن گرفته ولی موندگار نیست

زن گرفته میدونیم. خب مادرشوهرم فوت شده زن گرفته. میخام ببینم موندگاره یا نه. اگه نیست تا کی میمونه؟ اسمش پروانه. مرسی ک جواب میدی

بله. یه نشونه دیگه بگو. زن هفتاد ساله ک نمیگیره

گفتم ک حس ششمی نیستم عزیزم 

همینطوری گفتم ....زنه ی دختر و دو تا پسر داره از همسر قبلیش؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
آره زن گرفته ولی موندگار نیست

زندگیم درست میشه؟

نه عزیزم

من حس ششم نیستم

ولی میخام امتحان کنم

ببین درسته یا نه؟ 

زنه خوشگله، لاغره، میانسال، یعنی دور و بر 45تا 50،بچه نداره و کلا دختر بوده و ازدواج ناموفق داشته

موندگاری شم، حس میکنم یکم بد اخلاقه، بعید میدونم بمونه

درسته یا نه؟

نه 

میشه بگی آزمونی که قراره سال بعد بدم را قبول میشم یانه؟

و اینکه آزمونی که دیروز دادم را حدودا چند میشم؟

ترس با تو همون کاری را میکنه که قیچی با پرنده میکنه پس نترس تا بتونی اوج بگیری..🌱