2733

داداشم ازخودم ۵ سال کوچکتر ۱۸ سالشه یعنی به معنای واقعی کلمه میپرستمش عاشقشم عاشققققق ، دنیام یه طرف ولی داداشم یه طرف ماشالله انقدررررخوش هیکل و قد بلند شده دلم براش غش میره چقدر ذوق میکنم میبینم وقتی میخام نگاش کنم باید سرمو بالا بگیرم الهیییی🥰🥰🥰   پری روز اومده بود خونمون یه ته ریش خوشگلی گذاشته بود خدایااااا من غش میکردم براش انقدر بوسش میکردم میگفت خواهر ولم کن دیگه میخاست فرار کنه 😂😂 فقط یدونه داداش دارم ویه آبجی ولی دست خودم نیست خیلی دوستش دارم خداییش شماهم این حس ودارین نسبت به برادرتون

دوستان هرکس میدونه جومونگ و پایتخت ازکدام شبکه ماهواره یاایران پخش میشه به من اطلاع بدیم ممنونم 😁😁

من هر روز دعا میکنم  خبر  مرگ خودش زنیکه اشو بیارن متنفرم ازش

دوستی ممنوع❌زهره هیچ وقت تورو نمیبخشم❌ دوست صمیمیم بود سالیان سال باهام خوش بودیم سوار لاک پشت بودیم😏😁 یه روز از روزها زمستون بود سوز سرما بود زهره میخواست ازدواج کنه بره خونه بخت در پوست خودش نمی‌گنجید زهره در مطب دکتری کار میکرد منم بیشتر وقتهای استراحتش میرفتم پیشش یه روز که من اونجا بودم از غذا دکترم زودتر اومد مطب وقتی ما رو با هم دید گفت دوست داره ازدواج می‌کنه تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم نه فعلا ناگهان زهره حرف خیلی خیلی سنگینی زد که من در جای خودم خشک منگ شدم وای وای هنوز که هنوز باورم نمیشه زهره گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف این تازه یه حرف سنگین شه چه سو استفاده های که از من نکرد میدونست دوستش دارم هر کاری بگه انجام میدم نصف عمرمو حروم زهره کردم که بعد دربیاید بگه میخواستی نکنی میخواستی نیایی اشکالی نداره زهره من خدایی دارم ولی خیلی خوشحالم که باهات کات کردم دیگه تو زندگیم نیستی تنهایی خیلی بهتر یه دوست نامرد بی وجدان داشته باشی حالا من دستم به گوشت رسیده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌منم میگم پیف پیف بو میده  😏😁😜☺️ زهره با دوست های خانوادگیش خیلی زود صمیمی میشد شب ها خونشون میموندن چون شوهر داشتن میدونست لاس بزنه با شوهراشون لاس زن قهاری بود ولی چون من شوهری نداشت حق موندن تو خونشونو نداشتم یه بار امتحانش کردم رد شد غیر مستقیم من مامانمو از خونشون بیرون کرد  چون شوهری نداشتم که باهاش لاس بزنه واقعا برای خودم متاسفم با همچین کسی دوست بودم کسی بعد از ازدواج 180درجه عوض شد هم شوهر داشت هم. دوست پسر وای اصلا باورم نمیشه زهره ی من میشناختم یروز به این نقطه برسه 😐😏 میگویند تنهای پوست آدم را کلفت میکند میگویند عشق دل آدم را نازک میکند میگویند درد آدم را پیر میکند و من امروز گرکدن دل نازکی هستم که پیر شده است...😑😐😧😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهر شوهر داری؟

به نطرم یه خورده رو خودت کار کن. این حجم از دوست داشتن بهت اسیب میزنه. برادرت بالاخره ازدواج میکنه و اون موقع هست که شما فک میکنی دوستت نداره یا زنش اونو ازتون دزدیده.. در صورتی که اونم مشغله های خودشو داره 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
من هر روز دعا میکنم  خبر  مرگ خودش زنیکه اشو بیارن متنفرم ازش

توروخدا اینجوری نگو چطور دلت میاد 🥲 هرچی باشه برادرته از پوست و استخونته خدا نکنه گلم چرا اینجوری میگی

دوستان هرکس میدونه جومونگ و پایتخت ازکدام شبکه ماهواره یاایران پخش میشه به من اطلاع بدیم ممنونم 😁😁

طبق تجربه خودم و اطرافیان فکر کنم داداش کوچیکتر بیشتر با این حس همراهه. من داداشم از خودم بزرگتره دوستش دارم خیلی ولی نه اونقدر. احساس میکنم اونایی که داداش کوچیکتر دارن یه جور حس مادرانه هم بهش دارن و برای همین جنس دوست داشتنشون فرق داره. 

خواهر شوهر داری؟ به نطرم یه خورده رو خودت کار کن. این حجم از دوست داشتن بهت اسیب میزنه. برادرت بالا ...

آره ۴ تا خواهرشوهر دارم اونا اینجوری نیستن ، ولی من عاشق و دیوانه اش هستم همین الانم یه وقتایی باهام دعوامیکنه منم اصلاااا ناراحت نمیشم میگم نوجونه دیگه وذره ای از حسم به کم نمیشه نکنه زنش درآینده حسودی کنه انقدر دوستش دارم

توروخدا اینجوری نگو چطور دلت میاد 🥲 هرچی باشه برادرته از پوست و استخونته خدا نکنه گلم چرا اینجوری م ...

نه دیگه من برادری ندارم آدمی که بیشرف بی وجدان سنگ دل نامرد شده باشه دیگه باید بره بدرک‌ چند ساله باهاش قهرم تا ابد نمی‌خوام قیافه نحسشونو ببینم 

دوستی ممنوع❌زهره هیچ وقت تورو نمیبخشم❌ دوست صمیمیم بود سالیان سال باهام خوش بودیم سوار لاک پشت بودیم😏😁 یه روز از روزها زمستون بود سوز سرما بود زهره میخواست ازدواج کنه بره خونه بخت در پوست خودش نمی‌گنجید زهره در مطب دکتری کار میکرد منم بیشتر وقتهای استراحتش میرفتم پیشش یه روز که من اونجا بودم از غذا دکترم زودتر اومد مطب وقتی ما رو با هم دید گفت دوست داره ازدواج می‌کنه تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم نه فعلا ناگهان زهره حرف خیلی خیلی سنگینی زد که من در جای خودم خشک منگ شدم وای وای هنوز که هنوز باورم نمیشه زهره گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف این تازه یه حرف سنگین شه چه سو استفاده های که از من نکرد میدونست دوستش دارم هر کاری بگه انجام میدم نصف عمرمو حروم زهره کردم که بعد دربیاید بگه میخواستی نکنی میخواستی نیایی اشکالی نداره زهره من خدایی دارم ولی خیلی خوشحالم که باهات کات کردم دیگه تو زندگیم نیستی تنهایی خیلی بهتر یه دوست نامرد بی وجدان داشته باشی حالا من دستم به گوشت رسیده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌منم میگم پیف پیف بو میده  😏😁😜☺️ زهره با دوست های خانوادگیش خیلی زود صمیمی میشد شب ها خونشون میموندن چون شوهر داشتن میدونست لاس بزنه با شوهراشون لاس زن قهاری بود ولی چون من شوهری نداشت حق موندن تو خونشونو نداشتم یه بار امتحانش کردم رد شد غیر مستقیم من مامانمو از خونشون بیرون کرد  چون شوهری نداشتم که باهاش لاس بزنه واقعا برای خودم متاسفم با همچین کسی دوست بودم کسی بعد از ازدواج 180درجه عوض شد هم شوهر داشت هم. دوست پسر وای اصلا باورم نمیشه زهره ی من میشناختم یروز به این نقطه برسه 😐😏 میگویند تنهای پوست آدم را کلفت میکند میگویند عشق دل آدم را نازک میکند میگویند درد آدم را پیر میکند و من امروز گرکدن دل نازکی هستم که پیر شده است...😑😐😧😔
طبق تجربه خودم و اطرافیان فکر کنم داداش کوچیکتر بیشتر با این حس همراهه. من داداشم از خودم بزرگتره دو ...

درسته حرفت و قبول دارم شایدم از بچگی بزرگش کردم به همین دلیل مامانم آرایشگر بود من مواظب داداشم بودم از بچگی معروف بودم تو فامیل همه میگفتن با اینکه این دختر خودش بچش ببین چجوری داداشش رو تروخشک میکنه حتی ببخشید دستشویی هم خودم میبردم

آره ۴ تا خواهرشوهر دارم اونا اینجوری نیستن ، ولی من عاشق و دیوانه اش هستم همین الانم یه وقتایی باهام ...

الان باهات دعوا کنه ناراحت نمیشی. میگی جوونه.

ولی وقتی نامزد و ازدواج کنه میگی زنش یادش داده..😅🤣

تعادل و رعایت کن.

خودت اسیبشو میبینی عزیزم.

اگه زیادی بهش بچسبس قطعا خانومش بدش میاد. تو همین سایت ندیدی بعضیا گلایه دارن از چسبیدن مادرشوهر یا خواهر شوهر به همسرشون؟؟

میدونم برادرته و به کسی ربطی نداره ها...ولی بعد یه مدت احساس میکنی دیگه اونقدر دوستت نداره.. چون محبتش و به خانومشم باید بده و شما فقط واسه خودت میخوای بردارتو و محبتشو

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
الان باهات دعوا کنه ناراحت نمیشی. میگی جوونه.  ولی وقتی نامزد و ازدواج کنه میگی زنش یادش داده. ...

اوهوم راست میگی وقتی ازدواج کرد دیگه بی سروصدا تودلم دوستش خواهم داشت جوری که زنش بدش نیاد وای فکرکنم به زنش حسودیم بشه 🥲

اوهوم راست میگی وقتی ازدواج کرد دیگه بی سروصدا تودلم دوستش خواهم داشت جوری که زنش بدش نیاد وای فکرکن ...

قطعا اگه همینجوری دوسش داشته باشی هم حسودیت میشه

هم باعث اختلاف برادرت و زنش میشی..

موفق باشی عزیزم