2777
2789
عنوان

تازه کابینت زدم بو میده چیکار کنم

104 بازدید | 23 پست

حدود سه هفته پیش کابینت زدیم درهاشو که باز میکنم یه بوی تندی داره .اوایل چشم رو میسوزوند و بوش خیلی بیشتر بود الان کمتر شده ولی بازم هست کسی همچین تجربه ای داشته؟

بوی چسبه 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
بوی چسبه 

تحقیق کردم بوی یه ماده ایه به نام فرمالدهید که توی ساخت ورق های ام دی اف بکار میبرن و گاز سمی تولید میکنه ولی من تا حالا نشنیدم و ندیدم برای کسی این بو رو داشته باشه .میگم شاید جنس ورقش خوب نبوده

شاید بخاطر رنگیه که خورده یا چسب

یکی دو روز یه پنکه بزار دراشو باز بزار تا بوش بره

با شیشه پاک کن و دستمالم میتونی تمیز کنی، ولی شیشه پاک کن رو مستقیم نزن روی دستمالت اسپری کن ممکنه جای اسپری بمونه

اگه چیزی رو تغییر ندی  یعنی دوباره انتخابش کردی . . . . . . . .   you can trust me , I'm a good Witch 

شوهرم کابینت سازه ،میگه یه عده کابینت ساز،کابینت با چوب نامرغوب رو باقیمت خیلی ارزونتر درست میکنن ومردم هم بخاطر اینکه کمتر هزینه کنن متاسفانه سرشون کلاه میره و از اون مدل میزنن و پشیمون میشن اون چوب‌ها چون نامرغوبن بوی خیلی بدی دارن

2804
شاید بخاطر رنگیه که خورده یا چسب یکی دو روز یه پنکه بزار دراشو باز بزار تا بوش بره با شیشه پاک کن ...

رنگ نخورده .بدنه ام دی اف معمولیه درها های گلاس .یک هفته ست درهاشو باز میذارم و پنکه میذارم بوش کمتر شده ولی نگران خطرات این بو هستم که تو خونه مون هست 

در و پنجره ها باز بگذار .چند روز خونه نباشید 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
در و پنجره ها باز بگذار .چند روز خونه نباشید 

چند ساعت در روز در و پنجره رو باز میذارم ولی خیلی هوا گرمه مجبورم نصف روز رو کولر روشن کنم .دخترمم امتحان داره نمیتونم برم جای دیگه بمونم

2801