2777
2789
عنوان

آقایون بخدا من جای شما بودم بارو بندیل و می‌بستم از اینجا میرفتم 😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3457 بازدید | 323 پست
چه خوب ، اونایی که درکشون بالاست چند لول از بقیه بالاترن😂🤣😉عصبی نشین شوخی کردم 😊😂 اصلا بگید منو ...

راستی تاپیکاتو خوندم قشنگ بودن

آدمایــــ حسود حرفــ درمیارن.... آدمای احمقــ پخش میکنن.... نفهما بــــاور
لطف داری😒😂😂منم شوخی کردم🤧😂😂

حالا تارف نکنیدااا یوقت خواستین بگید بلاکم کنم😂😂😂😂🤣🤣

کاربر آقا 🙋                                                                                                                                                            «دانشحو حقوق ».                                                          «نوازنده گیتار سبک پاپ »                                               «علاقه مند به طبیعت ، فیلم ، موسیقی ، کتاب »                    «نویسنده مورد علاقه ام : چارلز دیکنز ».                               «بازیگر : کیلین مورفی ،دیکاپریو ،کیرا نایتلی ».                      «خواننده : استاد شجریان ، حمید هیراد عزیزم ».                   « آیدی من تو سایر پلتفرم ها salehioriginal اگر سوالی در زمینه معرفی فیلم ، موسیقی ، کتاب و.... داشتین خوشحال میشم بتونم کمک کنم 😊»                                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی تاپیکاتو خوندم قشنگ بودن

مرسی نظر لطفته 😊😅

قبلا زیاد اینجا فعال بودم ولی الان کمتر 

کاربر آقا 🙋                                                                                                                                                            «دانشحو حقوق ».                                                          «نوازنده گیتار سبک پاپ »                                               «علاقه مند به طبیعت ، فیلم ، موسیقی ، کتاب »                    «نویسنده مورد علاقه ام : چارلز دیکنز ».                               «بازیگر : کیلین مورفی ،دیکاپریو ،کیرا نایتلی ».                      «خواننده : استاد شجریان ، حمید هیراد عزیزم ».                   « آیدی من تو سایر پلتفرم ها salehioriginal اگر سوالی در زمینه معرفی فیلم ، موسیقی ، کتاب و.... داشتین خوشحال میشم بتونم کمک کنم 😊»                                                              
نه تارف ندارم😬😂

مرسی که انقد رک هستین😊😂