2777
2789
عنوان

آقایون بخدا من جای شما بودم بارو بندیل و می‌بستم از اینجا میرفتم 😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3457 بازدید | 323 پست
قفل تاپیکت باز کن حوصلم پوکید

جااان باش بیا....باز میکنم دست بگیر بچه ها تگ‌کن....من خودم نیم ساعت دیگ میام

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

🤣🤣🤝خدا نگهدار 

کاربر آقا 🙋                                                                                                                                                            «دانشحو حقوق ».                                                          «نوازنده گیتار سبک پاپ »                                               «علاقه مند به طبیعت ، فیلم ، موسیقی ، کتاب »                    «نویسنده مورد علاقه ام : چارلز دیکنز ».                               «بازیگر : کیلین مورفی ،دیکاپریو ،کیرا نایتلی ».                      «خواننده : استاد شجریان ، حمید هیراد عزیزم ».                   « آیدی من تو سایر پلتفرم ها salehioriginal اگر سوالی در زمینه معرفی فیلم ، موسیقی ، کتاب و.... داشتین خوشحال میشم بتونم کمک کنم 😊»                                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه سلام سالمی😅

سلام 

فعلا بله 😅😂

کاربر آقا 🙋                                                                                                                                                            «دانشحو حقوق ».                                                          «نوازنده گیتار سبک پاپ »                                               «علاقه مند به طبیعت ، فیلم ، موسیقی ، کتاب »                    «نویسنده مورد علاقه ام : چارلز دیکنز ».                               «بازیگر : کیلین مورفی ،دیکاپریو ،کیرا نایتلی ».                      «خواننده : استاد شجریان ، حمید هیراد عزیزم ».                   « آیدی من تو سایر پلتفرم ها salehioriginal اگر سوالی در زمینه معرفی فیلم ، موسیقی ، کتاب و.... داشتین خوشحال میشم بتونم کمک کنم 😊»                                                              
خدارو شکر 😂

بلع 😉 😂 

تاپیکتون دیروز ترکید 

آره بعدش دوباره زدم اونم ترکید 😕😂😂😂

چرا خب 🥲 فقط می‌خواستین بدونیین چرا گاوا خمارن دیگه 😂 عیییبی این سایت عادلانه نیس 

چرا خب 🥲 فقط می‌خواستین بدونیین چرا گاوا خمارن دیگه 😂 عیییبی این سایت عادلانه نیس

نه بابا اینسری اون نبود فقط دورهمی بود ولی چون 

ادامه اون بود ترکید ☹😅😅😅

آدمایــــ حسود حرفــ درمیارن.... آدمای احمقــ پخش میکنن.... نفهما بــــاور

حالا ک چی ،چون این اعلان اومده آقایون باید برن؟ 

چقد بیکار و بی مزه این. 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر .کاربر عزیز اگه دیدی تو یه تاپیک باهات خوش رفتارم تو تاپیک دیگه باهات بحثم میشه تعجب نکن!چون من با توجه به کامنتی ک گذاشتی باهات حرف زدم ،باهات خصومت شخصی یا جنگ ندارم فقط بعضی حرفا به مزاجم خوش میاد بعضی ها نه !♥️
حالا ک چی ،چون این اعلان اومده آقایون باید برن؟ چقد بیکار و بی مزه این.

باشه ما بی مزه شما با مزه. حالا ما رو تحمل کنین 😊😊

آدمایــــ حسود حرفــ درمیارن.... آدمای احمقــ پخش میکنن.... نفهما بــــاور
باشه ما بی مزه شما با مزه. حالا ما رو تحمل کنین 😊😊

مدافع حقوق آقایان سایته😂

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

یکیشون خیلی زبونش دراز بود میگفت سایته دیگه واسه سرگرمیه!!! گفتم این سایت مختص بانوان و مسائل بارداری یا صحبت های خانوماست میگف تو ک خودت تاپیک بارداری نداری گفتم خودت چند تا تاپیک بارداری زدی ک زر میزنی😏😂😂 جدیدا خیلی زبون دراز شدن

نمیخوام بمیرم ولی نمیخوام اینجوری زندگی کنم
2801