2777
2789

چند روز پیش مجلس ختم بودیم عروس خانواده از پسر خانواده جداشده بودن با دوتا بچه و بچه ها با مادرشون زندگی میکنن ایشون خودش و خانواده اش شرکت کردن تو مراسم اینقدر باشخصیت و مودب هستن کنار من نشستن با اینکه میشه گفت رابطه نزدیکی داریم یک کلمه از زندگیش و شرایط جدایی نگفت یا حتی حرف بزنه پشت سر خانواده همسرش و همسرش .واقعا تحسینش کردم که  اینقدر بافرهنگ و دوست داشتنی بود میدونم تو زندگیش خیلی اذیت شده ولی بچه هاشو قاطی این جریانات نکرده بود و چقدر تلاش میکنه برای اینکه بهترین شرایط رو برای بچه ها فراهم کنه ....

حالا برعکس خیلی ها رو دیدم جدا نشده هم کلی حرف میزنن پشت سرخانواده همسرشون به دروغ و تو چشم طرفشون هم نگاه میکنن ....

هرچی آرزوی خوب مال تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

خب تو چند دقیقه نمیاد بگه ک،این اخلاق خوبه ولی اون خانم واقعاً وقت برا گفتن نداشته یکم زود تصمیم نهایی رو گرفتی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
دیگه وقتی ازت راجع همسرسابقت بپرسن نمیشه الکی گفت خوب بوده،باید حقایق رو گف💃🏻

من از هیچ کس نمیپرسم اما کم ندیدم میان میشن پشت سر دیگران صحبت کردن اونم به دروغ منظور من اینه تو جریان جدایی هر دوطرف میخوان دیگری رو مقصر جلوه بدن 

هرچی آرزوی خوب مال تو 

احتمالأ بهت اعتماد نداشته و الا کمی از بدی اونا میگفتی دو برابر تحویلت میداد دیگه ساده نیستند ک مردم 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
خب تو چند دقیقه نمیاد بگه ک،این اخلاق خوبه ولی اون خانم واقعاً وقت برا گفتن نداشته یکم زود تصمیم نها ...

ما سه روز کامل باهم بودیم قبلا هم زیاد دیدمشون اتفاقا علاوه برخودشون خانواده شون هم اومده بودن که میشد هیچ کدوم نیان حتی خودش و بچه هاش برای مجلس که میشد نیان حالا به نظرت تون شما زود نتیجه نگرفتی؟!

هرچی آرزوی خوب مال تو 
احتمالأ بهت اعتماد نداشته و الا کمی از بدی اونا میگفتی دو برابر تحویلت میداد دیگه ساده نیستند ک مردم ...

خیر عزیزم ایشون تو صفحه اینستاگرام من هستن با هم ارتباط داریم کلا باشخصیت هستن حداقل ۲۵ ساله عروس خانواده بودن 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
ما سه روز کامل باهم بودیم قبلا هم زیاد دیدمشون اتفاقا علاوه برخودشون خانواده شون هم اومده بودن که می ...

من اصلا نتیجه نگرفتم ،،،،میکم شما هم نتیجه نگیر چون من دیدم از اینا ب من نمی‌گفتن ولی ب بقیه میگفتن ،طرف وقتی اومده اونجا یعنی نمیخاد دعوا درست کنه و بهونه بده دست کسی بعد بیاد پشت سرشونخ تو خونه خودشون حرف بزنه؟!نه

خیر عزیزم ایشون تو صفحه اینستاگرام من هستن با هم ارتباط داریم کلا باشخصیت هستن حداقل ۲۵ ساله عروس خا ...

اوکی 

بستگی داره شاید با شما صمیمی نبوده که بخاد مسائل شخصیش رو بگه یا درد و دل کنه 

اتفاقا صمیمی هستیم اما ایشون کلا اخلاقش اینه حداقل ۵ سال هست جداشده تاحالا ندیدم استوری تکه دار بذاره با شخصیته 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
من اصلا نتیجه نگرفتم ،،،،میکم شما هم نتیجه نگیر چون من دیدم از اینا ب من نمی‌گفتن ولی ب بقیه میگفتن ...

اصلا نگفتن به جدا وقتی خودش و خانواده اش تو مراسم شرکت کردن یعنی رعایت خیلی مسائل فرهنگی و اخلاقی ک

هرچی آرزوی خوب مال تو