2733
عنوان

با پارتنرم دعوای اساسی کردم + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3167 بازدید | 96 پست
این دوران فرق میکنه کسی که عاشقه الان زمان عاشقی کردنه وقت گل خریدن و کادو خریدن مردا بعد ازدواج کلن ...

اینم هست چی بگم والا

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
چند تا خوراکی و غذا ۷ ماه ۲۵ سال و ۳۱ سال

اخه اگه خسیس باشه سر غذا هم سعی میکنه خساستشو حفظ کنه باید خودت ببینی برا غذا گرفتن همیشه اوکیه یا نه......  یا کلا گل خریدن و کادو دادن بلد نیست که واقعا بین مردا زیاده یا قبلا ناکامیو تجربه کرده که به نظرم نظریه بلد نبودن کنسله چون اینکه گذاشته هزینه مشاور رو حساب کنی ربطی به این نداره ..... اگرخیلی دوستش داری و تا این حد اعتراضت رو بیان کردی ببین عکسالعملش چیه اگر تغییر رویه داد که مشخصه دوست داره و خوشحال کردنت هم براش مهمه دیگه بعد ۷ ماه اگر قرار باشه حسی شگل بگیره گرفته دیگه.‌‌‌ اگرم تغییری ندی بدون این ادم تا اخرش همین شکلیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی فقط اونجا که گفته رفتم بازار یدفعه دلم خواست اسباب بازی 2میلیونی واسه خواهر زادم خریدم 

بعد به تو گفته میدونم با یه شاخه گل خوشحال میشی ولی نمیخرم برات توقعت میره بالا 

پس چجوریه که نمیترسه خواهر زاده توقعش بره بالا؟ 🤔

خیلی بچگانه رفتار میکنی اسی،داری به زور به طرف میگی برام کادو بگیر،هرکی باشه فکر خوبی نمیکنه در مورد ...

بعد از ۷ماه واسش یه شاخه گلم نخره طبیعیه؟تولدش کادو نخره طبیعیه؟بگه کادو بخرم توقعت میره بالا ولی واسه خودشو خواهرزادش خرج های میلیونی می‌کنه طبیعیه؟

بعد از ۷ماه واسش یه شاخه گلم نخره طبیعیه؟تولدش کادو نخره طبیعیه؟بگه کادو بخرم توقعت میره بالا ولی وا ...

شاید اسی اونقدی که باید نتونسته اعتمادشو جلب کنه،همین که بخاطر یه شاخه گل دعوا راه میندازه طرفو میکشونه تا پیش مشاور معلومه دلسرد میشه،آقایون جایی خرج میکنن که آرامش داشته باشن اینو همیشه یادت باشه

شاید اسی اونقدی که باید نتونسته اعتمادشو جلب کنه،همین که بخاطر یه شاخه گل دعوا راه میندازه طرفو میکش ...

آقایون جایی خرج میکنن که عشقوعلاقه داشته باشن عزیزم مگه اینکه خسیس باشن که اینم باچیزهایی که استارتر راجب خرج کردناش واسه خودش گف نمیخوره پسره خسیس باشه بعدم یه شاخه گل ۵۰تومنی نه نیازی به اعتماد داره نه کسی رو پرتوقع کرده

گفتی شماره وارت بفرس؟

نکنه میخوای دنگتو بذاری؟؟

شما اصلا سواد رابطه رو نداری 

پسر باید دست کنه تو جیبش خرج کنه 

بنظرم پسری ک دنگ تو رو میگیره بدرد لای جرز دیوار هم نمیخوره دیگه چ برسه مرد زندگی 

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷