2733
عنوان

دختر ۲۰ساله ای ک پر کشید و آسمونی شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1770 بازدید | 85 پست
هرکی داستان زندگی اینو بدونه متوجه میشه چرا خودشو دار زده  موافقم آدم تا با کفش کسی راه نرفته ...

والاه اینجا میبینی طرف ننش بهش گفته مثلا بیرون نرو هزار تا تاپیک میزنه مادر سنگ دل ،از زندگی خستم،میخام خودمو بکشم و...بعد راجب این بنده خدا روشنفکر میشن 

...What the fu                                                      
دختر همسایه ی ما هم خودکشی کرد زندگی خوب روحیه ی شاد  اهل رفت و امد و دوست و بگو بخند اهل ب ...

اکثر کسایی ک خودکشی میکنن دقیقا همینطوری ک گفتی هستن 

شاد و سرحال و سرزنده  ولی کسی از درونشون خبر نداره ک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امشب این دومین تاپیکه که دیدم دختری قشنگ و خانم خودش رو داره زده😔😔😔😔

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
والاه اینجا میبینی طرف ننش بهش گفته مثلا بیرون نرو هزار تا تاپیک میزنه مادر سنگ دل ،از زندگی خستم،می ...

بیخیال 

اکثرا ۱۲ ۱۳الی ۱۴ساله هستن همچین تاپیک هایی میزنن

بخون و رد شو

خدا رحمتش کنه ..🥺نباید تو کار خدا دخالت کرد ولی این انصاف نیست نمیدونم ولی یه آدمی که زجر کشیده و خود کشی میکنه تا از این دنیاراحت شه کاش میشد اون دنیا آرامش داشته باشه 

نمیدونم چیشده که امضام پاک شده🤔      پس دوباره میذارم..   امروز جمعه ۱۱/۳/۱۴۰۳ بازم از نی نی سایتی های عزیز میخوام برای رسیدن به عشقم و خوشبختیمون دعا کنن ..زیاد خوندم که میگن دعای نی نی سایتی ها در حق آدم قبول میشه .با دل های پاکتون لطفا واسم دعا کنید .ممنون ❣🌹
اکثر کسایی ک خودکشی میکنن دقیقا همینطوری ک گفتی هستن  شاد و سرحال و سرزنده  ولی کسی از در ...

اخه زن و شوهر هم با هم خوب بودن و مشکلی نداشتن

من خودم روحیه ام خوبه و اهل بگو بخند

ولی همه هم میدونن مشکل زیاد دارم

ما شهر کوچک هستیم اخبار زود پخش میشه

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
امشب این دومین تاپیکه که دیدم دختری قشنگ و خانم خودش رو داره زده😔😔😔😔

متاسفانه جوونای کشورمون دیگه طاقت ندارن 

آستانه ی صبر و تحمل درد همه خیلی اومده پایین 

خودکشی داره رواج پیدا میکنه و این اصلا خوب نیست😔

2706